-
Szukaj
Szukanie zaawansowane

Konkurs "Wielkie Polskie Grillowanie 2013"Wielkie Polskie Grillowanie 2013Sezon grillowy to przyjemny, pełen relaksu czas. Szybkie przygotowanie pysznych potrawy z rusztu ułatwią przyprawy z linii Smaczne grillowanie Appetita. Starannie skomponowane mieszanki przyprawowe nadadzą grillowanym mięsom, rybom i warzywom głębokiego smaku oraz aromatu. Tradycyjnie, jak co roku, serwis gdziebylec.pl wraz z producentem Appetita przygotował konkurs – Wielkie Polskie Grillowanie czas zacząć!


Nagrody ufundowane przez sponsora konkursu – producenta przypraw Appetita rozlosowaliśmy wśród osób, które wprowadziły do serwisu wymaganą ilość przepisów. Paczki zawierające zestaw przypraw Appetita powędrują do Gdziebylców: Ally30, bialagwiazda1906, moon65, kolovrotek. Laureatów konkursu prosimy o przesłanie adresu do wysyłki poprzez panel wysyłania wiadomości do użytkownika gdziebylec-bot.

Smaczne grillowanie

Linia Smaczne grillowanie Appetita to pełne aromatu mieszanki przypraw, dedykowane potrawom z rusztu. Umożliwią łatwe przyrządzenie całej plejady aromatycznych dań z grilla: karkówki, szaszłyków, drobiu, ryb czy klasycznych kiełbasek, bez potrzeby odmierzania poszczególnych składników.
Mieszanki Appetita posiadają naturalne receptury, bez dodatku glutaminianu sodu. Do wyboru: Przyprawa do grilla klasyczna, Przyprawa do grilla pikantna, Przyprawa do karkówki, Przyprawa do kurczaka z grilla z kolendrą i kminkiem oraz Przyprawa do szaszłyka.
Najpopularniejsze mieszanki: Przyprawę do grilla klasyczną, Przyprawę do karkówki oraz Przyprawę do kurczaka z grilla Appetita oferuje w wygodnych w użyciu, 100-gramowych tubach, które umożliwiają zachowanie świeżości i aromatu przypraw przez długi czas.

Appetita - Przyprawa do karkówki Appetita - Grill pikantny Appetita - Przyprawa do kurczaka z grilla Appetita - Przyprawa do szaszłyka

Zasady konkursu „Wielkie Polskie Grillowanie 2013”:

1.    Konkurs trwa od 20 czerwca do 15 października 2013 r.
2.    Organizatorem konkursu jest właściciel serwisu gdziebylec.pl – ZiqZaq Kreacje Sp. z o.o. Sponsorem nagród jest producent przypraw marki Appetita oraz ZiqZaq Kreacje Sp. z o.o.
3.    Nagrodami w konkursie jest 5 zestawów przypraw ufundowanych przez producenta przypraw marki Appetita oraz 5 zestawów książek kucharskich ufundowanych przez właściciela serwisu gdziebylec.pl – ZiqZaq Kreacje Sp. z o.o.
4.    W konkursie może wziąć udział każdy zarejestrowany użytkownik, który doda w sekcji Taka Smaka przynajmniej 10 przepisów kulinarnych przydatnych do posiłków z grilla, jak również dań spożywanych w trakcie codziennych obiadów.
5.    Każdy przepis musi zawierać:
a.    dokładny opis przygotowania potrawy
b.    składniki potrawy
c.    przynajmniej jedną fotografię prezentowanej potrawy.
6.    Serwis gdziebylec.pl zastrzega sobie prawo do odrzucenia przepisów, których opisy bądź fotografie będą niekompletne, zostaną skopiowane z innych źródeł lub naruszą czyjekolwiek prawa autorskie.
7.    Nagrody zostaną rozlosowane pośród wszystkich Gdziebylców kwalifikujących się do konkursu (spełniających jego warunki).
8.    Lista zwycięzców zostanie zaprezentowana w portalu gdziebylec.pl do 25 października 2013 r.

Appetita – inspirująca, zaskakująca i… fioletowa!

Marka Appetita od lat inspiruje w kuchni, oferując pełne smaku i aromatu przyprawy, które zamienią każde danie w kulinarne dzieło sztuki. Starannie dobrane surowce i receptura mieszanek przyprawowych gwarantują najwyższą jakość przyrządzanych potraw. Appetita uwodzi nie tylko bogatą gamą produktów, ale także nowym wizerunkiem. Fioletowe opakowania przyciągają uwagę oraz zapraszają do wejścia w świat aromatycznych ziół i przypraw. Fioletowy to kolor zdecydowany, dynamiczny i nowoczesny. Taka jest też Appetita! Przyprawy marki Appetita bez wątpienia wzbogacą grillowe menu o nowe, oryginalne smaki.

Zasiadając do grillowania, nie zapomnij uruchomić aparatu fotograficznego. Rób zdjęcia, opisz przyrządzanie potraw i dodawaj swoje smakołyki do serwisu gdziebylec.pl. Wygraj jeden z 10 zestawów ufundowanych przez producenta przypraw marki Appetita i właściciela serwisu gdziebylec.pl – ZiqZaq Kreacje Sp. z o.o. Wielkie Polskie Grillowanie czas zacząć!

Komentarze i oceny

średnia ocena ogólna: 5
30 Września 2013r. o 23:46
Drodzy Gdziebylcy! W związku z Waszymi licznymi prośbami, informujemy, że konkurs "Wielkie Polskie Grillowanie" przedłużamy o 15 dni. Na Wasze przepisy czekamy do 15 października!
ocena ogólna
30 Czerwca 2013r. o 20:17
Zgadzam się w pełni z przedmówcą.
ocena ogólna
20 Czerwca 2013r. o 13:24
Udziału pewnie nie wezmę, bo mało grilluję, nie mam czasu, ale miło ,że na stronie się coś zaczyna dziac, bo już się zmartwiłem, że jestesmy tu sami.A tyle tu pracy włożyłem ,jak i innni.Pozdrawiam Administratorów.
ocena ogólna
 

Dodaj komentarz

Zaloguj się tutaj


 -

Właściciel serwisu:                   Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright 2010-2018 © gdziebylec.pl – cała Polska w kieszeni           Developed by:   Projektowanie stron WWW