-
Szukaj
Szukanie zaawansowane

O nas


Co to jest gdziebylec.pl?

gdziebylec.pl to pierwszy w Polsce multifunkcjonalny i innowacyjny portal społecznościowo-turystyczny. Naszym celem jest zbudowanie silnej społeczności zainteresowanej odkrywaniem najciekawszych turystycznie miejsc w Polsce za pomocą innowacyjnej platformy komunikacyjnej i nowoczesnych narzędzi.

gdziebylec.pl to kolor, pomysł i potęga społeczności. Chcemy razem promować niezwykłe piękno Polski – przyrodę, niezwykłe zabytki, unikalne na skalę europejską miejsca, których w naszym kraju jest tak wiele. Dla wszystkich, którzy dzielą naszą pasję stworzyliśmy portal, który umożliwia planowanie podróży w kompleksowy sposób.

gdziebylec.pl to miejsce, gdzie można znaleźć wszystko, czego potrzeba, żeby zaplanować weekend, wakacje, czy tylko wypad za miasto – począwszy od wyboru miejsca wypoczynku i wskazówki dojazdu, poprzez powiązaną z nim bogatą bazę miejsc o i obiektów – najciekawszych miast i miasteczek, zabytków, atrakcji przyrodniczych, szlaków turystycznych, imprez i festiwali, restauracji, noclegów oraz innych punktów usługowych. Tutaj można także podzielić się potem wrażeniami z innymi Gdziebylcami – użytkownikami portalu i wymienić się opiniami na temat tego, co warto w Polsce zwiedzić.
Docelowo wszystkie zamieszczane przez użytkowników dane będą mogły być eksportowane do urządzeń GPS oraz telefonów komórkowych.

Zwiedzanie nigdy nie było takie proste!


Kim jest Gdziebylec?

Gdziebylec to każdy z Was, niezależnie od tego, czy jest: początkującym turystą, pasjonatem podróży, doświadczonym fotopstrykaczem, kulinarnym smakoszem, mega społecznikiem, nie lada opowiadaczem, początkującym opiniatorem, ekranomaniakiem, wszędobylcem imprezowym zwiedzaczem pospolitym, badaczem tkanki miejskiej, czy kamienicznikiem węszycielem...

Gdziebylec kształtuje swój profil dzięki zainteresowaniom i preferencjom. Planuje podróże, dzieli się opiniami, poleca interesujące miejsca, tworzy pamiętniki swoich wypraw, dodaje ciekawe obiekty turystyczne, zamieszcza artykuły, zdjęcia i wideo relacje. Dzięki portalowi zdobywa także punkty, stickery i trofea, które czynią każdą podróż jeszcze bardziej atrakcyjną.

Rozpoczęła się era Gdziebylców. Dołączysz?

 

Właścicielem serwisu gdziebylec.pl jest:
ZiqZaq Kreacje Sp. z o.o.
ul. Marszałkowska 68/70 lok. 34
00-545 Warszawa

kontakt: tutaj

Spółka wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000352115, NIP: 7010227938, REGON: 142316285, kapitał zakładowy w wysokości 5.000 PLN – opłacony w całości

Nr rachunku w Credit Agricole: 12 1940 1076 2108 0990 0000 0000

 -

Właściciel serwisu:                   Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright 2010-2018 © gdziebylec.pl – cała Polska w kieszeni           Developed by:   Projektowanie stron WWW