-
Szukaj
Szukanie zaawansowane

Pakiety promocyjne


Nasze pakiety pomogą Ci wypromować Twój obiekt. To dobry sposób na oszczędność! O poszczególnych usługach wchodzących wskład pakietów dowiesz się więcej po kliknięciu w nazwę danej usługi.

Pakiet Bywaj-Club Mini - Wizytówka rozszerzona GRATIS - oszczędzasz 59 PLN! Zostań partnerem Bywaj-Club i przy okazji przedstaw swój obiekt w Wizytówce rozszerzonej. Dodatkowo w prezencie od nas otrzymujesz całkowicie za darmo informację o Twoim obiekcie w newsletterze e-mailowym, wysyłanym do wszystkich użytkowników portalu gdziebylec.pl
Bywaj-Club Mini = Partnerstwo Bywaj-Club + Wizytówka rozszerzona + mailing

 

Pakiet Bywaj-Club Maxi - Wizytówka rozszerzona GRATIS - oszczędzasz 98 PLN! Zostań partnerem Bywaj-Club i przy okazji przedstaw swój obiekt w Wizytówce rozszerzonej i zaprezentuj swoją Wideowizytówkę. Dodatkowo w prezencie od nas otrzymujesz za darmo informację o Twoim obiekcie w newsletterze e-mailowym, wysyłanym do wszystkich użytkowników portalu gdziebylec.pl Mało? To dorzucimy do tego emisję bannera Twojego obiektu przez 1 tydzień za free!
Bywaj-Club Maxi = Partnerstwo Bywaj-Club + Wizytówka rozszerzona + Wideowizytówka + mailing + banner

 

Pakiet Mini - oszczędzasz 49 PLN! Pakiet Mini to najprostszy i najtańszy sposób na wypromowanie obiektu. Występuje w dwóch wersjach: Wizytówka rozszerzona + Wideowizytówka lub Wizytówka rozszerzona + Zdjęcie panoramiczne. Teraz oprócz szczegółowego opisu obiektu, formularza rezerwacyjno-kontaktowego, użytkownicy portalu obejrzą wideowizytówkę lub zdjęcie panoramiczne Twojego obiektu.
Pakiet Mini = Wizytówka rozszerzona + Wideowizytówka  lub  Wizytówka rozszerzonaZdjęcie panoramiczne

 

Pakiet Maxi - oszczędzasz 78 PLN! Pakiet Maxi to wszystkie dodatkowe usługi (Wizytówka rozszerzona + Wideowizytówka + Zdjęcie panoramiczne) w znakomitej cenie.
Pakiet Maxi = Wizytówka rozszerzona + Wideowizytówka + Zdjęcie panoramiczne

 

Pakiet Mega - oszczędzasz 78 PLN! Taka mega promocja nie zdarza się codziennie! W pakiecie mega otrzymujesz wszystkie dodatkowe usługi (Wizytówka rozszerzona + Wideowizytówka + Zdjęcie panoramiczne) oraz dodatkowo 1000 szt. papierowych obustronnie foliowanych wizytówek Twojego obiektu. Indywidualny projekt oraz profesjonalny druk załatwimy za Ciebie. Gotową paczkę otrzymasz na wskazany adres.
Pakiet Mega = Wizytówka rozszerzona + Wideowizytówka + Zdjęcie panoramiczne + 1000 wizytówek

 -

Właściciel serwisu:                   Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright 2010-2018 © gdziebylec.pl – cała Polska w kieszeni           Developed by:   Projektowanie stron WWW