-
Szukaj
Szukanie zaawansowane

Wszyscy jesteśmy gospodarzamiPolacy 2012. Wszyscy jesteśmy gospodarzami. źródło: KPRMEuro 2012 już niebawem. Właśnie ruszyła ogólnopolska akcja "Polacy 2012. Wszyscy jesteśmy gospodarzami". Cel akcji jest jeden - przekonać turystów i kibiców z zagranicy, że na Euro 2012 atmosfera w Polsce będzie wyjątkowo gościnna, wszyscy będą się czuli w naszym kraju jak w domu i że warto do nas wracać. Stąd też hasło kampanii - "Feel like at home".

Euro 2012 to największa impreza w najnowszej historii naszego kraju. Nie szybko powtórzy się podobna szansa na pokazanie się z jak najlepszej strony. W Polsce zawitają setki tysięcy kibiców z całej Europy, a miliony będą śledzić mistrzostwa przed telewizorami. Sukces Polski i Polaków zależy przede wszystkim od tego, w jaki sposób przywitamy zagranicznych gości i jaką atmosferę stworzymy podczas Euro 2012. Pokażmy, że Polska to piękny i otwarty kraj, do którego warto wracać. Wykorzystajmy do tego jedną z naszych najpiękniejszych cech - gościnność. Niech nasi zagraniczni goście poczują się jak u siebie w domu.

Polacy 2012. Wszyscy jesteśmy gospodarzami. źródło: KPRM

Każdy może zamówić materiały promocyjne.
Do akcji może przyłączyć się każdy z nas. Wystarczy wypełnić formularz na stronie internetowej www.wszyscyjestesmygospodarzami.pl. Na podany adres pocztowy zostaną wysłane dwa plakaty z hasłem "Feel like at home" i znaczki "How can I help You" oraz "Welcome" w rożnych językach. Formularz będzie dostępny na stronie do 30 maja 2012 roku.

Źródło: KPRM

Komentarze i oceny

średnia ocena ogólna: 5
30 Czerwca 2012r. o 23:31
Pewnie teraz głupio tym wszystkim, którzy mówili, że Euro się nie uda. Sama widziałam co się działo w Poznaniu w strefie kibica. Ludzie bawili się do białego rana. Wielu Poznaniaków obawiało się Irlandczyków, że będą afery i pijaństwo. Owszem, pijaństwo było - ale z kulturą. To tak sympatyczni ludzie, że pół miasta ich pokochało :)
ocena ogólna
30 Czerwca 2012r. o 15:19
Filmik podsumowujący akcję i zadowolenie obcokrajowców z pobytu w Polsce: http://www.youtube.com/watch?v=P9Qu4yWBTA4
ocena ogólna
29 Maja 2012r. o 13:51
Dobry pomysł. Jak najbardziej jestem za propagowaniem dobrego wizerunku naszego kraju.
ocena ogólna
28 Maja 2012r. o 20:25
Bardzo dobry pomysł. Wielkie brawa tym co ją wymyślili.Popieram takie kampanie promujące Polskie i Polaków.
ocena ogólna
28 Maja 2012r. o 10:23
Super, super, super!!! Bardzo pozytywny przekaz. Pierwsza tak fajna kampania...
ocena ogólna
 

Dodaj komentarz

Zaloguj się tutaj


 -

Właściciel serwisu:                   Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright 2010-2018 © gdziebylec.pl – cała Polska w kieszeni           Developed by:   Projektowanie stron WWW