-
Szukaj
Szukanie zaawansowane

Zbieraj GdziebylkiZbieraj Gdziebylki! Zostań Gdziebylkołowcą!

Portal gdziebylec.pl zaprasza do udziału w wielkim konkursie Zbieraj Gdziebylki. Każdą Twoją aktywność w portalu nagrodzimy punktami = Gdziebylkami (GB). Punkty możesz gromadzić za:

- dodawanie nowych Obiektów Turystycznych (max. 1,7 GB za obiekt)
- dodawanie Miast (max. 3,8 GB za miasto)
- dzielenie się Wspomnieniami Podróży w Pamiętniku (max. 2,8 GB za wspomnienie)
- publikację Przepisów w sekcji Taka Smaka (max. 1,2 GB za przepis)
- informowanie o Wydarzeniach w Kalendarium (max. 1,8 GB za wydarzenie)
- zamieszczanie zdjęć (max. 0,05 GB za zdjęcie)
- zapraszanie do portalu nowych Gdziebylców (formularz "Zaproś znajomego" w profilu Gdziebylca) (0,5 GB za zarejestrowanego Gdziebylca)
- opiniowanie i punktowanie artykułów, miejsc i obiektów w portalu gdziebylec.pl  (0,01 GB za ocenę punktową, 0,03 GB za opinię tekstową (min.200 znaków tekstu))

Zasady są bardzo proste. Naliczanie Gdziebylków rozpoczyna się od Twojego zarejestrowania w portalu gdziebylec.pl. Dodajesz informacje – przy okazji poznajesz nowe, nieodkryte zakątki Polski, ciekawe miejsca, fascynujących ludzi, nowe wydarzenia, dowiadujesz się coraz więcej o naszym kraju. Za odkrywanie uroków wypoczynku w Polsce – zarabiasz Gdziebylki. Potem sam decydujesz - kiedy i na jak cenną nagrodę przeznaczysz zebrane Gdziebylki. Formularz wymiany Gdziebylków na nagrody pojawi się w Twoim profilu pojawi się, gdy osiągniesz pułap punktowy pierwszej nagrody. Wiele nagród zostało tak wyselekcjonowanych, by przydały się na wakacjach, podczas weekendowego wypadu za miasto, w hotelu, na campingu. Inne będą Ci służyć w codziennym życiu. Wszystkie nagrody pochodzą od sprawdzonych, znanych i rzetelnych  producentów i wydawców. Przyłącz się już teraz, zacznij zbierać Gdziebylki.

Naliczanie Gdziebylków za fotografie:
-za własne fotografie, w zależności od ich estetyki i jakości, można otrzymać od 0,05 do 0,03 GB (w przypadku, gdy jednorazowo dodawanych jest więcej niż 10 zdjęć, każde następne punktowane jest automatycznie po 0,03 GB),
-za wybitnie artystyczną fotografię, ciekawe ujęcie, dobrą jakość można otrzymać nawet 0,09 GB,
-za fotografie z licencją Creative Commons (np. z Wikipedii) - 0,02 GB,
-za ilustracje plakatów do wydarzeń w Kalendarium - 0,01 GB.

Gdziebylki nie są naliczane w przypadku:
-kopiowania opisów z innych stron intenretowych (teksty są usuwane przez moderatorów),
-kopiowania fotografii bez praw Creatiuve Commons z innych stron intenretowych (zdjęcia są usuwane przez moderatorów),
-dodawania do serwisu pustych obiektów bądź miast (bez opisów, danych teleadresowych, itp.).

Regulamin dostępny jest tutaj.

Wszystkie wprowadzane informacje są weryfikowane przez moderatorów serwisu gdziebylec.pl (w terminie nie dłuższym niż 3 miesiące od momentu dodania ich przez Gdziebylców do serwisu). Naliczenie Gdziebylków następuje po autoryzacji informacji.

Komentarze i oceny

średnia ocena ogólna: 2.58
13 Listopada 2017r. o 18:31
no, nie wiem, jak coś będę miał, będę dorzucał.Strona żyje, dopóki my piszemy, i tak zawsze było.
ocena ogólna
31 Października 2017r. o 18:34
Jeżeli właściciel portalu ma nas gdzieś i nie ma czasu niech odsprzeda stronę i prawa autorskie. Może ktoś będzie zainteresowany. Jest to jakieś wyjście z sytuacji. Mimo wszystko szkoda pracy włożonej przez wielu użytkowników.
ocena ogólna
30 Października 2017r. o 09:43
no, tak, nie wiadomo , co robić,zawsze tak trudno było
ocena ogólna
29 Października 2017r. o 21:59
Chyba już trzeba spisać na straty ten portal :/
ocena ogólna
16 Października 2017r. o 09:12
Też uważam, że czas przestać ściemniać. Po tylu latach działania strony chyba należy się taka informacja. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że od czerwca nikt nie odpowiada. Niestety na maila też nie dostałam odpowiedzi. Obawiam się, że ta strona padnie.
ocena ogólna
15 Października 2017r. o 19:17
Na innych stronach moderatorzy działają sprawnie. Jak widać tutaj po pięciu dniach nie ma żadnego odezwu. Czas się obudzić, albo przestać ściemniać. Obiecanki cacanki, a głupiemu radość. Zamykamy stronę, albo działamy. Pozdrawiam moderatorów i daję im chwilę na zastanowienie.
ocena ogólna
10 Października 2017r. o 20:42
Halo! Szanowni moderatorzy! Pobudka!
ocena ogólna
3 Października 2017r. o 22:37
Chyba nie za szybko .... Ja ( jak widać ) wstrzymałam się z dodawaniem materiałów na stronę. ie wiem czy w ogóle opłaca się jeszcze tworzyć ten portal. Nie chodzi mi w tej chwili o nagrody i naliczanie punktów, a o to czy za chwilę portal nie zniknie z sieci i nasza praca pójdzie na marne. Niestety widzę to w czarnych kolorach, bo moderatorzy nawet na maile do nich wysłane nie odpowiadają.
ocena ogólna
2 Października 2017r. o 18:24
Pytanie do moderatorów. Kiedy weryfikacja Gdziebylków?
ocena ogólna
20 Września 2017r. o 08:53
Jednym słowem, to jakaś masakra.
ocena ogólna
6 Września 2017r. o 20:39
Widzę, że dalej cisza. Pozdrawiam moderatorów.
ocena ogólna
31 Sierpnia 2017r. o 09:41
cisza jest od dawna, przyzwyczaiłem się, mniej wpadam, bo mam mało czasu, chociaż staram się dodawać, bo sporo pracy tu także włożyłem, może gdyby Administrator zdecydował się na reklamy, i portal by zarabiał dla niego, wpadałby częściej, a tak trafiła się grupka pasjonatów, która go rozwija i tyle. Staram się tu zaglądać, chociaż mało teraz jeżdżę, może Admin wróci z wakacji, to się odezwie.
ocena ogólna
27 Sierpnia 2017r. o 20:14
To przykre co tu się dzieje. Zero dodawanych obiektów i wydarzeń. Chyba tylko ja wydarzenia dodaję. Ale w sumie mnie to nie dziw, skoro od ponad dwóch miesięcy cisza i nikt się nie odzywa. Bardzo mi szkoda i portalu i mojej ponad sześcioletniej pracy na nim.
ocena ogólna
20 Sierpnia 2017r. o 21:35
Czy jest w ogóle sens się starać i dodawać na stronie ? To pytanie kieruje do administratorów strony, którzy od ponad 2 miesięcy nie interesują się stroną i nikomu nie odpowiadają. To jakaś niepojęta dla mnie sytuacja, co tu się, po raz kolejny wyprawia. :/
ocena ogólna
13 Sierpnia 2017r. o 08:31
Prowadzący stronę wcześniej nie mieli czasu, a teraz mają wakacje.
ocena ogólna
10 Sierpnia 2017r. o 09:40
Po prawie dwóch tygodniach weszłam tu z nadzieją, że zobaczę jakąś odpowiedź. I co ? Znowu zawód. To na prawdę staje się niesmaczne. Ile razy można robić te same błędy ? i tak ignorować ludzi, którzy tworzą ten portal? Już prawie nikt tutaj nie dodaje, co jest smutne, ale niestety to wina prowadzących stronę.
ocena ogólna
30 Lipca 2017r. o 08:27
Widać po dodawanych nowych obiektach, że coraz więcej użytkowników jest już zniechęconych działalnością na portalu. Szkoda. Ale to tylko i wyłącznie wina moderatorów.
ocena ogólna
27 Lipca 2017r. o 23:15
I jak tu tworzyć ten portal skoro znowu nas Państwo "olewają"? Rozumiem, że mogą być problemy z administracją i weryfikacją, ale nie po raz któryś z rzędu. Nie udzielają Państwo żadnych odpowiedzi na pytania, pytają o konkurs po czym od ponad miesiąca nie ma odpowiedzi. Szczerze powiem, że moja cierpliwość już się kończy i coraz bardziej się zniechęcam do dodawania wydarzeń i obiektów na stronę. Ileż razy można wałkować ten sam temat ?
ocena ogólna
17 Lipca 2017r. o 18:15
Normalka
ocena ogólna
16 Lipca 2017r. o 16:42
Powrót do przeszłości :/. Znowu cisza i żadnych informacji :/
ocena ogólna
2 Lipca 2017r. o 23:43
No właśnie ? Weryfikacja widzę też stanęła.
ocena ogólna
2 Lipca 2017r. o 08:25
Co ze wspomnianym konkursem?
ocena ogólna
11 Kwietnia 2017r. o 20:11
Informujemy, że problem z naliczaniem Gdziebylków został rozwiązany :-) Pozdrawiamy Gdziebylców.
ocena ogólna
8 Kwietnia 2017r. o 21:08
Niestety, nie mamy jeszcze informacji zwrotnej od programistów. Powiadomimy Was, jak tylko ją otrzymamy.
ocena ogólna
8 Kwietnia 2017r. o 19:49
Czy już ok ? Bo widzę, że są dodawane nowe treści na portalu .
ocena ogólna
8 Kwietnia 2017r. o 18:20
Wreszcie jest zainteresowanie ze strony moderatorów. Oby tak dalej.
ocena ogólna
8 Kwietnia 2017r. o 17:41
Zegar chyba też przyspieszył na stronie.
ocena ogólna
8 Kwietnia 2017r. o 17:01
Drodzy Gdziebylcy, w związku z problemem technicznym dotyczącym naliczania Gdziebylków, prosimy o wstrzymanie się z dodawaniem nowych treści do serwisu gdziebylec.pl. O rozwiązaniu problemu poinformujemy w kolejnym komentarzu. Pozdrawiamy.
ocena ogólna
28 Marca 2017r. o 12:05
To dobrze, chociaż nie powiem , że nie obyło się bez nerwów i to bardzo dużych podczas tej weryfikacji. Mam nadzieję, że teraz materiały będą sprawdzane w miarę szybko, a nie po prawie roku i że wytyczne odnośnie dodawania będą na podawane bieżąco.
ocena ogólna
25 Marca 2017r. o 22:05
Wszystkie obiekty, przepisy i wydarzenia zostały zweryfikowane. Postaramy się teraz na bieżąco przekazywać wskazówki dotyczące dodawania nowych obiektów, aby w przyszłości ni e było wątpliwości przy naliczaniu Gdziebylków.
ocena ogólna
12 Marca 2017r. o 22:08
Weryfikacja Gdziebylków nadal trwa... jesteśmy już bliżej końcówki :-)
ocena ogólna
5 Lutego 2017r. o 20:44
Zero odpowiedzi...dalej cisza...
ocena ogólna
3 Lutego 2017r. o 15:45
ja to ma przede wszystkim mniej czasu, i mniej jezdże, a więcej pracuję stacjonarnie.No, ale ten brak kontaktu z moderatorami wkurza, jeśli zlikwidują stronę , czy zamkną, nasza praca pójdzie na marne, mogę przyznać, natomiast na nagrody nie patrzę tak bardzo.
ocena ogólna
2 Lutego 2017r. o 18:58
I dalej cisza...
ocena ogólna
1 Lutego 2017r. o 21:41
Jak widać i ja i Panowie przystopowaliście z dodawaniem. I chyba wszyscy czekają na odzew moderatorów. Rozumiem, może administracja nie spodziewała się, że tyle punktów "uciułamy" , ale nie rozumiem jak można tak ignorować osoby które tworzą tą stronę od lat. Ponad 3 miesiące temu miała być informacja jak dodawać wydarzenia żeby były akceptowane. Nie ma jej do dnia dzisiejszego. Ponad miesiąc temu zadałam na portalu pytanie i też cisza. Jak można tak ignorować ludzi? Ja też nie myślałam o zarobku, ale uważam, że jak jest regulamin to trzeba go przestrzegać i wywiązywać się z umowy. Tym bardziej, że to nie my go ustalaliśmy. A jak patrzę na tą informację : Wszystkie wprowadzane informacje są weryfikowane przez moderatorów serwisu gdziebylec.pl (w terminie nie dłuższym niż 3 miesiące od momentu dodania ich przez Gdziebylców do serwisu). to aż nóż mi się w kieszeni otwiera. Przecież zaraz minie rok odkąd nie mam zweryfikowanych materiałów. Po co pisać, że do 3 miesięcy sprawdzi się wszystko ? Tak jak Pan pisze, na początku za każde zdjęcie były punkty, za wydarzenie sportowe i spektakle też. Z czasem zaczęto wszystko odrzucać. Rozumiem, że administratorzy chcą żeby wydarzenia były ciekawie opisane. Ale niech zaczną weryfikować te materiały od dnia ogłoszenia tej decyzji na stronie, a nie po pół roku niesprawdzania. Codziennie dodawałam kilkanaście wydarzeń, widniały na stronie, a zostało wszystko odrzucone, ponad 10 stron. Uważam, że to nie fair. Niech będą jasne zasady dodawania, a nie jakieś kombinacje, bo każdy z nas poświęcił sporo czasu na dodanie tutaj informacji.
ocena ogólna
31 Stycznia 2017r. o 17:40
myślę, że ta strona dotąd istnieje, dopóki my na niej tworzymy,.Administrator naobiecywał nagród za punkty, i chyba nie wie , jak się wycofać. na początku za wszystkie zdjęcia było 0,5 pkt, potem nagle spadło. myślę, ze warto byłoby postawić sprawę jasno- nie ma na punkty, nie ma nagród, albo Administrator wpuszcza reklamy i zarabia, albo my to robimy dla przyjemności, a za nagrodę mamy swoje artykuły i jakieś drobnostki, typu koszulki czy foldery. ja szczerze mówiąc nigdy nie myślałem o zarobku, tylko przyjemności pisania i publikowania.oczywiście, nie twierdzę, ze mam rację.Pozdrawiam.
ocena ogólna
31 Stycznia 2017r. o 16:55
W odpowiedzi - Cisza...
ocena ogólna
28 Stycznia 2017r. o 13:54
Czy mają Państwo zamiar odpowiedzieć na moje posty ? Minął już prawie miesiąc i zero odpowiedzi. Proszę o informację czy w ogóle warto się starać i tworzyć tą stronę? Bez wzajemnego szacunku to się nie uda. A szkoda by było zmarnować tą stronę.
ocena ogólna
1 Stycznia 2017r. o 22:22
Właśnie sprawdziłam, że mam niezweryfikowane dane od 30 Marca 2016 roku. W regulaminie pisze : (w terminie nie dłuższym niż 3 miesiące od momentu dodania ich przez Gdziebylców do serwisu). Jak tak dalej pójdzie to zaraz będzie rok dodawania bez weryfikacji. Jak w końcu ruszy weryfikacja, to pewnie znów zostanie mi odrzucone kilkanaście stron, bo w dalszym ciągu nie mogę się doprosić informacji na temat kryteriów dodawania wydarzeń. Co jest niesprawiedliwe, bo wydarzenia pojawiają się na stronie.
ocena ogólna
1 Stycznia 2017r. o 22:16
Coraz bardziej irytuje mnie sytuacja, że od ponad 2 miesięcy nikt nie chce udzielić informacji na temat dodawania wydarzeń na stronie, tak żeby nie były odrzucane i akceptowane. Nikt nie odpowiada na stronie, ani na maile które wysyłam. Uważam, że to nie w porządku. Tak jak brak weryfikacji dodawanych przez użytkowników informacji.
ocena ogólna
24 Grudnia 2016r. o 06:53
I wzajemnie :)
ocena ogólna
23 Grudnia 2016r. o 15:42
Wesołych, spokojnych Świąt.
ocena ogólna
24 Października 2016r. o 17:42
Zauważyłem pewną nowość na portalu. Po filmach, spektaklach oraz imprezach sportowych już nawet koncerty są odrzucane przez moderatora. Brawo.
ocena ogólna
12 Października 2016r. o 17:56
Wcale mnie to nie dziwi. Opieszałości moderatorów strony ciąg dalszy.
ocena ogólna
11 Października 2016r. o 21:50
Widzę, że weryfikacja znów stanęła w miejscu. Przez to inni coraz mniej dodają. Nikt też do tej pory nie odniósł się do moich pytań : http://gdziebylec.pl/kalendarium/wydarzenie/Koncert_walentynkowy/23954 Zaczyna mnie to wszystko coraz bardziej niepokoić.
ocena ogólna
14 Września 2016r. o 09:41
Tak sobie teraz myślę, że właściwie czemu portal pozbawiony jest reklam? Tak jak pisze Pan Krzysztof : mogły by się tu reklamować firmy turystyczne, biura podróży, kolonie, obozy dla dzieci.
ocena ogólna
7 Września 2016r. o 20:54
O filmach i miejscowościach wiedziałam, ale o spektaklach nie. Od razu bym to poprawiła :)
ocena ogólna
7 Września 2016r. o 19:03
Informowaliśmy wcześniej, o dodawaniu miejscowości bez treści, filmów z repertuarów kin - naturalne jest, że wszystkie podobne "puste" wydarzenia czy obiekty, będą traktowane przez moderatorów w taki sam sposób. Wszystkim nam zależy, aby treści wprowadzane do serwisu były bogate - zarówno w opisy, jak i fotografie.
ocena ogólna
7 Września 2016r. o 07:19
Rozumiem. Szkoda tylko, że taka informacja pojawiła się dopiero teraz po ponad półrocznym dodawaniu materiałów na portal.
ocena ogólna
6 Września 2016r. o 19:09
Odpowiadając na pytanie Gdziebylca bialagwiazda1906: Jeśli są to spektakle, filmy niebędące standardowymi w repertuarach kin, teatrów, wychodzącymi poza ramy zwykłych wyświetleń kinowych, czy sztuk teatralnych, np. pokazy plenerowe, związane z promocją regionów, o niecodziennym charakterze i formie - przy dodaniu szczegółowego opisu, zdjęć, plakatów promujących danego wydarzenia - jak najbardziej przyznamy Gdziebylki :-)
ocena ogólna
 

Dodaj komentarz

Zaloguj się tutaj


 -

Właściciel serwisu:                   Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright 2010-2017 © gdziebylec.pl – cała Polska w kieszeni           Developed by:   Projektowanie stron WWW