-
Szukaj
Szukanie zaawansowane

Zbieraj GdziebylkiZbieraj Gdziebylki! Zostań Gdziebylkołowcą!

Portal gdziebylec.pl zaprasza do udziału w wielkim konkursie Zbieraj Gdziebylki. Każdą Twoją aktywność w portalu nagrodzimy punktami = Gdziebylkami (GB). Punkty możesz gromadzić za:

- dodawanie nowych Obiektów Turystycznych (max. 1,7 GB za obiekt)
- dodawanie Miast (max. 3,8 GB za miasto)
- dzielenie się Wspomnieniami Podróży w Pamiętniku (max. 2,8 GB za wspomnienie)
- publikację Przepisów w sekcji Taka Smaka (max. 1,2 GB za przepis)
- informowanie o Wydarzeniach w Kalendarium (max. 1,8 GB za wydarzenie)
- zamieszczanie zdjęć (max. 0,05 GB za zdjęcie)
- zapraszanie do portalu nowych Gdziebylców (formularz "Zaproś znajomego" w profilu Gdziebylca) (0,5 GB za zarejestrowanego Gdziebylca)
- opiniowanie i punktowanie artykułów, miejsc i obiektów w portalu gdziebylec.pl  (0,01 GB za ocenę punktową, 0,03 GB za opinię tekstową (min.200 znaków tekstu))

Zasady są bardzo proste. Naliczanie Gdziebylków rozpoczyna się od Twojego zarejestrowania w portalu gdziebylec.pl. Dodajesz informacje – przy okazji poznajesz nowe, nieodkryte zakątki Polski, ciekawe miejsca, fascynujących ludzi, nowe wydarzenia, dowiadujesz się coraz więcej o naszym kraju. Za odkrywanie uroków wypoczynku w Polsce – zarabiasz Gdziebylki. Potem sam decydujesz - kiedy i na jak cenną nagrodę przeznaczysz zebrane Gdziebylki. Formularz wymiany Gdziebylków na nagrody pojawi się w Twoim profilu pojawi się, gdy osiągniesz pułap punktowy pierwszej nagrody. Wiele nagród zostało tak wyselekcjonowanych, by przydały się na wakacjach, podczas weekendowego wypadu za miasto, w hotelu, na campingu. Inne będą Ci służyć w codziennym życiu. Wszystkie nagrody pochodzą od sprawdzonych, znanych i rzetelnych  producentów i wydawców. Przyłącz się już teraz, zacznij zbierać Gdziebylki.

Naliczanie Gdziebylków za fotografie:
-za własne fotografie, w zależności od ich estetyki i jakości, można otrzymać od 0,05 do 0,03 GB (w przypadku, gdy jednorazowo dodawanych jest więcej niż 10 zdjęć, każde następne punktowane jest automatycznie po 0,03 GB),
-za wybitnie artystyczną fotografię, ciekawe ujęcie, dobrą jakość można otrzymać nawet 0,09 GB,
-za fotografie z licencją Creative Commons (np. z Wikipedii) - 0,02 GB,
-za ilustracje plakatów do wydarzeń w Kalendarium - 0,01 GB.

Gdziebylki nie są naliczane w przypadku:
-kopiowania opisów z innych stron intenretowych (teksty są usuwane przez moderatorów),
-kopiowania fotografii bez praw Creatiuve Commons z innych stron intenretowych (zdjęcia są usuwane przez moderatorów),
-dodawania do serwisu pustych obiektów bądź miast (bez opisów, danych teleadresowych, itp.).

Regulamin dostępny jest tutaj.

Wszystkie wprowadzane informacje są weryfikowane przez moderatorów serwisu gdziebylec.pl (w terminie nie dłuższym niż 3 miesiące od momentu dodania ich przez Gdziebylców do serwisu). Naliczenie Gdziebylków następuje po autoryzacji informacji.

Komentarze i oceny

średnia ocena ogólna: 1.8
27 Maja 2019r. o 14:41
a, nie upieram się na te nagrody, portal się jakoś kręcił, zbierał mnóstwo fajnych wiadomości o Polsce, szkoda naszej pracy i wysiłku, szkoda, że to nikomu niepotrzebne...
ocena ogólna
7 Kwietnia 2019r. o 21:56
I tak już pozostanie
ocena ogólna
19 Marca 2019r. o 15:38
cisza spokój...
ocena ogólna
9 Listopada 2018r. o 07:54
Panie Krzysztofie ale jak tu cokolwiek pisać i dodawać, skoro właściciele nas oszukali ? Wymieniłam punkty na nagrodę w lipcu. Do dnia dzisiejszego nikt się ze mną nie skontaktował pomimo kilkunastu maili, które wysłałam w tej sprawie. Po tylu latach to przyzwoitość nakazywałaby się wywiązać z obietnic jakie były na stronie.
ocena ogólna
31 Października 2018r. o 10:40
Gdziebylec będzie dopóki my piszemy ?
ocena ogólna
15 Października 2018r. o 20:22
A więc to już jest koniec Gdziebylca.
ocena ogólna
5 Października 2018r. o 07:33
Nie sadziłam, że właściciele strony się tak "chamsko" zachowają. Myślałam, że maja trochę honoru, napiszą o zamknięciu strony i rozlicza zamówione nagrody. Jak można się pomylić? Brak mi słów. Po tylu latach tworzenia strony taka olewka ? Wstydźcie się .
ocena ogólna
1 Września 2018r. o 20:14
Ja właśnie wymieniłam, ale co z tego jak nikt się nie odezwie w tej sprawie. :/
ocena ogólna
1 Września 2018r. o 15:50
Próbuję wymienić punkty na nagrodę i ciągle wyskakuje mi "błąd - przepraszamy". Nie można już wymieniać punktów? Czy tu coś jeszcze działa?
ocena ogólna
30 Sierpnia 2018r. o 06:34
Czy ktoś łaskawie się do mnie odezwie ? Nie potrafię zrozumieć jak można tak traktować ludzi po tylu latach tworzenia tej strony. Czy Państwu nie wstyd ? Zwodzili tyle czasu a teraz nikomu nie wyślą żadnej nagrody? i będą udawali że nie istnieją ?
ocena ogólna
15 Sierpnia 2018r. o 11:47
Kiedy ruszy naliczanie punktów? Czekam już ponad rok.
ocena ogólna
14 Sierpnia 2018r. o 22:31
Czy otrzymam zamówioną nagrodę ??????? Rozumiem, że to Organizacja non-profit, ale nie można tak ludzi zwodzić. Ja wywiązałam się z zadania, pracowałam na te nagrody kilka lat, a teraz nikt się do mnie nie odezwie i nie dostanę zamówionej nagrody ? To jest po prostu chamskie. Nikt nie odpowiada na stronie ani na maile które piszę :/. Teraz będą Państwo udawali, że nie widzą wiadomości ode mnie?
ocena ogólna
5 Sierpnia 2018r. o 08:55
20 - tego lipca wymieniłam punkty na nagrodę. Do dnia dzisiejszego nie ma ani nagrody ani odpowiedzi od serwisu. Kiedy mogę się jej spodziewać i czy ktoś mi udzieli odpowiedzi na ten temat ? Ile jeszcze będę musiała czekać na jakiś ruch z Państwa strony ?
ocena ogólna
28 Lipca 2018r. o 22:15
Uwaga! Uwaga! Komunikat do Moderatorów. Czas się obudzić!
ocena ogólna
9 Lipca 2018r. o 19:12
Normalka
ocena ogólna
9 Lipca 2018r. o 18:18
No i nadal nic :/
ocena ogólna
1 Lipca 2018r. o 23:58
Witam. Pisali Państwo, że Akceptacja gdziebylków w toku, a od Państwa posta nie sprawdzono mi żadnego materiału, a minęło już półtora miesiąca. Znowu trzeba się dopominać i prosić o sprawdzanie materiałów i informacje od Państwa w tej sprawie :/ .
ocena ogólna
17 Maja 2018r. o 14:04
Zgłoszenie zweryfikowane, problem już nie występuje. Akceptacja Gdziebylków w toku. Pozdrawiamy.
ocena ogólna
10 Maja 2018r. o 09:38
Jest jakaś awaria na stronie. Dodałam wydarzenie i nic nie pokazuje. Chciałam dodać komentarz i tez wyskoczył błąd. Proszę moderatorów o sprawdzenie o co chodzi. Przy okazji mam pytanie. Kiedy ruszy dalsza weryfikacja dodanych materiałów? Bo widzę, że znów stanęła w miejscu.
ocena ogólna
9 Kwietnia 2018r. o 09:38
Aż miło się patrzy na to jak "życie " wróciło na stronę. Kolejny raz widać, że uzależnione jest to od "aktywności" moderatorów na stronie i od tego z jaką częstotliwością sprawdzają materiały. Mam nadzieję, że teraz będzie regularna weryfikacja, a nie zryw na pól roku.
ocena ogólna
25 Marca 2018r. o 21:35
Widzę, ze w końcu weryfikacja ruszyła. Od razu widać, że ruszyło się na stronie i zaczęło przybywać nowych obiektów i wydarzeń. Mam nadzieję, że teraz systematycznie będzie prowadzona strona. Ale pożyjemy zobaczymy. Pozdrawiam wszystkich.
ocena ogólna
8 Marca 2018r. o 10:21
Niech tak będzie.Poczekamy.
ocena ogólna
8 Marca 2018r. o 09:04
Ja rozumiem, że można mieć opóźnienia ale nie rok! A obiecywanie, że się coś zrobi (nie po raz pierwszy zresztą) i niewywiązywanie się z obietnic jest nie na miejscu. Ja mam bardzo dużo materiałów i zdjęć, ale na razie się wstrzymuję z ich dodawaniem. Czasem dodaje tylko wydarzenia. Takie traktowanie odbiera chęć dodawania tutaj czegokolwiek. Moderatorzy chyba zdają sobie z tego sprawę, ale nie reagują.
ocena ogólna
5 Marca 2018r. o 17:48
Witam, myślę, że trochę się wezmę do roboty.Nie mam wiele miejsc, trochę fotek, moja sytuacja życiowa jest trochę inna.Nigdy tu jakoś inaczej nie było, moderatorzy zawsze reagowali z opóźnieniem, ta strona żyje, dopóki my piszemy.A moderatorzy, cóż, jest jak jest.
ocena ogólna
18 Lutego 2018r. o 08:37
To żenujące. Minęło półtora miesiąca od obietnic złożonych przez moderatora i nic się nie dzieje. Jak można non stop tak ściemniać ? Przecież sytuacja powtarza się non stop. Ja bym się ze wstydu spaliła, gdybym miała być taka niesłowna. Rozumiem, że to Organizacja non-profit, ale nie można tak ludzi zwodzić. Albo w prawo, albo w lewo, albo tworzymy dalej ta stronę, albo ją zamykamy, a nie kolejny raz cisza (nie po raz pierwszy) i same obietnice bez pokrycia. A ankieta na temat kwiatów, która "przeleżała" na stronie rok ? Zaraz będzie ponownie aktualna.
ocena ogólna
11 Lutego 2018r. o 13:46
Za chwilę minie rok od kiedy punkty nie są naliczane :( Czy jeszcze warto cokolwiek tu robić?
ocena ogólna
15 Stycznia 2018r. o 21:11
Mimo przedświątecznych obietnic ze strony moderatora dalej nic się nie dzieje w kierunku nadrobienia zaległości.
ocena ogólna
4 Stycznia 2018r. o 17:41
Szczęśliwego Nowego Roku
ocena ogólna
29 Grudnia 2017r. o 07:49
Nie rozumiem, jak ponad pół roku można było się nie odzywać. Nikt nic nie pisał na stronie. Nikt nie odpowiadał na maile które do Państwa wysyłałam. Zaufam Państwu jeszcze raz. Ale powiem szczerze, że obawiam się, że za jakiś czas sytuacja się powtórzy. Na tą chwilę pozdrawiam i życzę wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku.
ocena ogólna
22 Grudnia 2017r. o 08:31
Drodzy Gdziebylcy, szanowni użytkownicy portalu. Chcielibyśmy przeprosić za długi czas ciszy i braku naszej obecności, która spowodowana była długą niedyspozycją moderatora. W początkowym okresie po Nowym Roku postaramy się nadrobić wszystkie zaległości. Pozdrawiamy serdecznie.
ocena ogólna
20 Grudnia 2017r. o 20:32
Jak widać nawet szaty graficznej na świąteczną nie zmienili
ocena ogólna
10 Grudnia 2017r. o 15:55
Kontaktu brak
ocena ogólna
7 Grudnia 2017r. o 16:01
To czekamy na kontakt ? Zna Pani jakieś podobne strony ? Poczekamy 3 miesiące, pozbieramy materiały, zobaczymy co dalej.
ocena ogólna
7 Grudnia 2017r. o 14:24
Ja nie dodaję, bo po co ? Skoro wszyscy mają nas gdzieś ? Nie raczą nawet odpisać na maila, którego do nich wysłałam ponad miesiąc temu ....... Nie potrafię zrozumieć jak tak można traktować ludzi,którzy tworzyli ten portal tyle lat. Jak w ogóle można tak się zachowywać?
ocena ogólna
13 Listopada 2017r. o 18:31
no, nie wiem, jak coś będę miał, będę dorzucał.Strona żyje, dopóki my piszemy, i tak zawsze było.
ocena ogólna
31 Października 2017r. o 18:34
Jeżeli właściciel portalu ma nas gdzieś i nie ma czasu niech odsprzeda stronę i prawa autorskie. Może ktoś będzie zainteresowany. Jest to jakieś wyjście z sytuacji. Mimo wszystko szkoda pracy włożonej przez wielu użytkowników.
ocena ogólna
30 Października 2017r. o 09:43
no, tak, nie wiadomo , co robić,zawsze tak trudno było
ocena ogólna
29 Października 2017r. o 21:59
Chyba już trzeba spisać na straty ten portal :/
ocena ogólna
16 Października 2017r. o 09:12
Też uważam, że czas przestać ściemniać. Po tylu latach działania strony chyba należy się taka informacja. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że od czerwca nikt nie odpowiada. Niestety na maila też nie dostałam odpowiedzi. Obawiam się, że ta strona padnie.
ocena ogólna
15 Października 2017r. o 19:17
Na innych stronach moderatorzy działają sprawnie. Jak widać tutaj po pięciu dniach nie ma żadnego odezwu. Czas się obudzić, albo przestać ściemniać. Obiecanki cacanki, a głupiemu radość. Zamykamy stronę, albo działamy. Pozdrawiam moderatorów i daję im chwilę na zastanowienie.
ocena ogólna
10 Października 2017r. o 20:42
Halo! Szanowni moderatorzy! Pobudka!
ocena ogólna
3 Października 2017r. o 22:37
Chyba nie za szybko .... Ja ( jak widać ) wstrzymałam się z dodawaniem materiałów na stronę. ie wiem czy w ogóle opłaca się jeszcze tworzyć ten portal. Nie chodzi mi w tej chwili o nagrody i naliczanie punktów, a o to czy za chwilę portal nie zniknie z sieci i nasza praca pójdzie na marne. Niestety widzę to w czarnych kolorach, bo moderatorzy nawet na maile do nich wysłane nie odpowiadają.
ocena ogólna
2 Października 2017r. o 18:24
Pytanie do moderatorów. Kiedy weryfikacja Gdziebylków?
ocena ogólna
20 Września 2017r. o 08:53
Jednym słowem, to jakaś masakra.
ocena ogólna
6 Września 2017r. o 20:39
Widzę, że dalej cisza. Pozdrawiam moderatorów.
ocena ogólna
31 Sierpnia 2017r. o 09:41
cisza jest od dawna, przyzwyczaiłem się, mniej wpadam, bo mam mało czasu, chociaż staram się dodawać, bo sporo pracy tu także włożyłem, może gdyby Administrator zdecydował się na reklamy, i portal by zarabiał dla niego, wpadałby częściej, a tak trafiła się grupka pasjonatów, która go rozwija i tyle. Staram się tu zaglądać, chociaż mało teraz jeżdżę, może Admin wróci z wakacji, to się odezwie.
ocena ogólna
27 Sierpnia 2017r. o 20:14
To przykre co tu się dzieje. Zero dodawanych obiektów i wydarzeń. Chyba tylko ja wydarzenia dodaję. Ale w sumie mnie to nie dziw, skoro od ponad dwóch miesięcy cisza i nikt się nie odzywa. Bardzo mi szkoda i portalu i mojej ponad sześcioletniej pracy na nim.
ocena ogólna
20 Sierpnia 2017r. o 21:35
Czy jest w ogóle sens się starać i dodawać na stronie ? To pytanie kieruje do administratorów strony, którzy od ponad 2 miesięcy nie interesują się stroną i nikomu nie odpowiadają. To jakaś niepojęta dla mnie sytuacja, co tu się, po raz kolejny wyprawia. :/
ocena ogólna
13 Sierpnia 2017r. o 08:31
Prowadzący stronę wcześniej nie mieli czasu, a teraz mają wakacje.
ocena ogólna
10 Sierpnia 2017r. o 09:40
Po prawie dwóch tygodniach weszłam tu z nadzieją, że zobaczę jakąś odpowiedź. I co ? Znowu zawód. To na prawdę staje się niesmaczne. Ile razy można robić te same błędy ? i tak ignorować ludzi, którzy tworzą ten portal? Już prawie nikt tutaj nie dodaje, co jest smutne, ale niestety to wina prowadzących stronę.
ocena ogólna
 

Dodaj komentarz

Zaloguj się tutaj


 -

Właściciel serwisu:                   Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright 2010-2018 © gdziebylec.pl – cała Polska w kieszeni           Developed by:   Projektowanie stron WWW