-
Szukaj
Szukanie zaawansowane

Zbieraj GdziebylkiZbieraj Gdziebylki! Zostań Gdziebylkołowcą!

Portal gdziebylec.pl zaprasza do udziału w wielkim konkursie Zbieraj Gdziebylki. Każdą Twoją aktywność w portalu nagrodzimy punktami = Gdziebylkami (GB). Punkty możesz gromadzić za:

- dodawanie nowych Obiektów Turystycznych (max. 1,7 GB za obiekt)
- dodawanie Miast (max. 3,8 GB za miasto)
- dzielenie się Wspomnieniami Podróży w Pamiętniku (max. 2,8 GB za wspomnienie)
- publikację Przepisów w sekcji Taka Smaka (max. 1,2 GB za przepis)
- informowanie o Wydarzeniach w Kalendarium (max. 1,8 GB za wydarzenie)
- zamieszczanie zdjęć (max. 0,05 GB za zdjęcie)
- zapraszanie do portalu nowych Gdziebylców (formularz "Zaproś znajomego" w profilu Gdziebylca) (0,5 GB za zarejestrowanego Gdziebylca)
- opiniowanie i punktowanie artykułów, miejsc i obiektów w portalu gdziebylec.pl  (0,01 GB za ocenę punktową, 0,03 GB za opinię tekstową (min.200 znaków tekstu))

Zasady są bardzo proste. Naliczanie Gdziebylków rozpoczyna się od Twojego zarejestrowania w portalu gdziebylec.pl. Dodajesz informacje – przy okazji poznajesz nowe, nieodkryte zakątki Polski, ciekawe miejsca, fascynujących ludzi, nowe wydarzenia, dowiadujesz się coraz więcej o naszym kraju. Za odkrywanie uroków wypoczynku w Polsce – zarabiasz Gdziebylki. Potem sam decydujesz - kiedy i na jak cenną nagrodę przeznaczysz zebrane Gdziebylki. Formularz wymiany Gdziebylków na nagrody pojawi się w Twoim profilu pojawi się, gdy osiągniesz pułap punktowy pierwszej nagrody. Wiele nagród zostało tak wyselekcjonowanych, by przydały się na wakacjach, podczas weekendowego wypadu za miasto, w hotelu, na campingu. Inne będą Ci służyć w codziennym życiu. Wszystkie nagrody pochodzą od sprawdzonych, znanych i rzetelnych  producentów i wydawców. Przyłącz się już teraz, zacznij zbierać Gdziebylki.

Naliczanie Gdziebylków za fotografie:
-za własne fotografie, w zależności od ich estetyki i jakości, można otrzymać od 0,05 do 0,03 GB (w przypadku, gdy jednorazowo dodawanych jest więcej niż 10 zdjęć, każde następne punktowane jest automatycznie po 0,03 GB),
-za wybitnie artystyczną fotografię, ciekawe ujęcie, dobrą jakość można otrzymać nawet 0,09 GB,
-za fotografie z licencją Creative Commons (np. z Wikipedii) - 0,02 GB,
-za ilustracje plakatów do wydarzeń w Kalendarium - 0,01 GB.

Gdziebylki nie są naliczane w przypadku:
-kopiowania opisów z innych stron intenretowych (teksty są usuwane przez moderatorów),
-kopiowania fotografii bez praw Creatiuve Commons z innych stron intenretowych (zdjęcia są usuwane przez moderatorów),
-dodawania do serwisu pustych obiektów bądź miast (bez opisów, danych teleadresowych, itp.).

Regulamin dostępny jest tutaj.

Wszystkie wprowadzane informacje są weryfikowane przez moderatorów serwisu gdziebylec.pl (w terminie nie dłuższym niż 3 miesiące od momentu dodania ich przez Gdziebylców do serwisu). Naliczenie Gdziebylków następuje po autoryzacji informacji.

Komentarze i oceny

średnia ocena ogólna: 2.66
20 Września 2017r. o 08:53
Jednym słowem, to jakaś masakra.
ocena ogólna
6 Września 2017r. o 20:39
Widzę, że dalej cisza. Pozdrawiam moderatorów.
ocena ogólna
31 Sierpnia 2017r. o 09:41
cisza jest od dawna, przyzwyczaiłem się, mniej wpadam, bo mam mało czasu, chociaż staram się dodawać, bo sporo pracy tu także włożyłem, może gdyby Administrator zdecydował się na reklamy, i portal by zarabiał dla niego, wpadałby częściej, a tak trafiła się grupka pasjonatów, która go rozwija i tyle. Staram się tu zaglądać, chociaż mało teraz jeżdżę, może Admin wróci z wakacji, to się odezwie.
ocena ogólna
27 Sierpnia 2017r. o 20:14
To przykre co tu się dzieje. Zero dodawanych obiektów i wydarzeń. Chyba tylko ja wydarzenia dodaję. Ale w sumie mnie to nie dziw, skoro od ponad dwóch miesięcy cisza i nikt się nie odzywa. Bardzo mi szkoda i portalu i mojej ponad sześcioletniej pracy na nim.
ocena ogólna
20 Sierpnia 2017r. o 21:35
Czy jest w ogóle sens się starać i dodawać na stronie ? To pytanie kieruje do administratorów strony, którzy od ponad 2 miesięcy nie interesują się stroną i nikomu nie odpowiadają. To jakaś niepojęta dla mnie sytuacja, co tu się, po raz kolejny wyprawia. :/
ocena ogólna
13 Sierpnia 2017r. o 08:31
Prowadzący stronę wcześniej nie mieli czasu, a teraz mają wakacje.
ocena ogólna
10 Sierpnia 2017r. o 09:40
Po prawie dwóch tygodniach weszłam tu z nadzieją, że zobaczę jakąś odpowiedź. I co ? Znowu zawód. To na prawdę staje się niesmaczne. Ile razy można robić te same błędy ? i tak ignorować ludzi, którzy tworzą ten portal? Już prawie nikt tutaj nie dodaje, co jest smutne, ale niestety to wina prowadzących stronę.
ocena ogólna
30 Lipca 2017r. o 08:27
Widać po dodawanych nowych obiektach, że coraz więcej użytkowników jest już zniechęconych działalnością na portalu. Szkoda. Ale to tylko i wyłącznie wina moderatorów.
ocena ogólna
27 Lipca 2017r. o 23:15
I jak tu tworzyć ten portal skoro znowu nas Państwo "olewają"? Rozumiem, że mogą być problemy z administracją i weryfikacją, ale nie po raz któryś z rzędu. Nie udzielają Państwo żadnych odpowiedzi na pytania, pytają o konkurs po czym od ponad miesiąca nie ma odpowiedzi. Szczerze powiem, że moja cierpliwość już się kończy i coraz bardziej się zniechęcam do dodawania wydarzeń i obiektów na stronę. Ileż razy można wałkować ten sam temat ?
ocena ogólna
17 Lipca 2017r. o 18:15
Normalka
ocena ogólna
16 Lipca 2017r. o 16:42
Powrót do przeszłości :/. Znowu cisza i żadnych informacji :/
ocena ogólna
2 Lipca 2017r. o 23:43
No właśnie ? Weryfikacja widzę też stanęła.
ocena ogólna
2 Lipca 2017r. o 08:25
Co ze wspomnianym konkursem?
ocena ogólna
11 Kwietnia 2017r. o 20:11
Informujemy, że problem z naliczaniem Gdziebylków został rozwiązany :-) Pozdrawiamy Gdziebylców.
ocena ogólna
8 Kwietnia 2017r. o 21:08
Niestety, nie mamy jeszcze informacji zwrotnej od programistów. Powiadomimy Was, jak tylko ją otrzymamy.
ocena ogólna
8 Kwietnia 2017r. o 19:49
Czy już ok ? Bo widzę, że są dodawane nowe treści na portalu .
ocena ogólna
8 Kwietnia 2017r. o 18:20
Wreszcie jest zainteresowanie ze strony moderatorów. Oby tak dalej.
ocena ogólna
8 Kwietnia 2017r. o 17:41
Zegar chyba też przyspieszył na stronie.
ocena ogólna
8 Kwietnia 2017r. o 17:01
Drodzy Gdziebylcy, w związku z problemem technicznym dotyczącym naliczania Gdziebylków, prosimy o wstrzymanie się z dodawaniem nowych treści do serwisu gdziebylec.pl. O rozwiązaniu problemu poinformujemy w kolejnym komentarzu. Pozdrawiamy.
ocena ogólna
28 Marca 2017r. o 12:05
To dobrze, chociaż nie powiem , że nie obyło się bez nerwów i to bardzo dużych podczas tej weryfikacji. Mam nadzieję, że teraz materiały będą sprawdzane w miarę szybko, a nie po prawie roku i że wytyczne odnośnie dodawania będą na podawane bieżąco.
ocena ogólna
25 Marca 2017r. o 22:05
Wszystkie obiekty, przepisy i wydarzenia zostały zweryfikowane. Postaramy się teraz na bieżąco przekazywać wskazówki dotyczące dodawania nowych obiektów, aby w przyszłości ni e było wątpliwości przy naliczaniu Gdziebylków.
ocena ogólna
12 Marca 2017r. o 22:08
Weryfikacja Gdziebylków nadal trwa... jesteśmy już bliżej końcówki :-)
ocena ogólna
5 Lutego 2017r. o 20:44
Zero odpowiedzi...dalej cisza...
ocena ogólna
3 Lutego 2017r. o 15:45
ja to ma przede wszystkim mniej czasu, i mniej jezdże, a więcej pracuję stacjonarnie.No, ale ten brak kontaktu z moderatorami wkurza, jeśli zlikwidują stronę , czy zamkną, nasza praca pójdzie na marne, mogę przyznać, natomiast na nagrody nie patrzę tak bardzo.
ocena ogólna
2 Lutego 2017r. o 18:58
I dalej cisza...
ocena ogólna
1 Lutego 2017r. o 21:41
Jak widać i ja i Panowie przystopowaliście z dodawaniem. I chyba wszyscy czekają na odzew moderatorów. Rozumiem, może administracja nie spodziewała się, że tyle punktów "uciułamy" , ale nie rozumiem jak można tak ignorować osoby które tworzą tą stronę od lat. Ponad 3 miesiące temu miała być informacja jak dodawać wydarzenia żeby były akceptowane. Nie ma jej do dnia dzisiejszego. Ponad miesiąc temu zadałam na portalu pytanie i też cisza. Jak można tak ignorować ludzi? Ja też nie myślałam o zarobku, ale uważam, że jak jest regulamin to trzeba go przestrzegać i wywiązywać się z umowy. Tym bardziej, że to nie my go ustalaliśmy. A jak patrzę na tą informację : Wszystkie wprowadzane informacje są weryfikowane przez moderatorów serwisu gdziebylec.pl (w terminie nie dłuższym niż 3 miesiące od momentu dodania ich przez Gdziebylców do serwisu). to aż nóż mi się w kieszeni otwiera. Przecież zaraz minie rok odkąd nie mam zweryfikowanych materiałów. Po co pisać, że do 3 miesięcy sprawdzi się wszystko ? Tak jak Pan pisze, na początku za każde zdjęcie były punkty, za wydarzenie sportowe i spektakle też. Z czasem zaczęto wszystko odrzucać. Rozumiem, że administratorzy chcą żeby wydarzenia były ciekawie opisane. Ale niech zaczną weryfikować te materiały od dnia ogłoszenia tej decyzji na stronie, a nie po pół roku niesprawdzania. Codziennie dodawałam kilkanaście wydarzeń, widniały na stronie, a zostało wszystko odrzucone, ponad 10 stron. Uważam, że to nie fair. Niech będą jasne zasady dodawania, a nie jakieś kombinacje, bo każdy z nas poświęcił sporo czasu na dodanie tutaj informacji.
ocena ogólna
31 Stycznia 2017r. o 17:40
myślę, że ta strona dotąd istnieje, dopóki my na niej tworzymy,.Administrator naobiecywał nagród za punkty, i chyba nie wie , jak się wycofać. na początku za wszystkie zdjęcia było 0,5 pkt, potem nagle spadło. myślę, ze warto byłoby postawić sprawę jasno- nie ma na punkty, nie ma nagród, albo Administrator wpuszcza reklamy i zarabia, albo my to robimy dla przyjemności, a za nagrodę mamy swoje artykuły i jakieś drobnostki, typu koszulki czy foldery. ja szczerze mówiąc nigdy nie myślałem o zarobku, tylko przyjemności pisania i publikowania.oczywiście, nie twierdzę, ze mam rację.Pozdrawiam.
ocena ogólna
31 Stycznia 2017r. o 16:55
W odpowiedzi - Cisza...
ocena ogólna
28 Stycznia 2017r. o 13:54
Czy mają Państwo zamiar odpowiedzieć na moje posty ? Minął już prawie miesiąc i zero odpowiedzi. Proszę o informację czy w ogóle warto się starać i tworzyć tą stronę? Bez wzajemnego szacunku to się nie uda. A szkoda by było zmarnować tą stronę.
ocena ogólna
1 Stycznia 2017r. o 22:22
Właśnie sprawdziłam, że mam niezweryfikowane dane od 30 Marca 2016 roku. W regulaminie pisze : (w terminie nie dłuższym niż 3 miesiące od momentu dodania ich przez Gdziebylców do serwisu). Jak tak dalej pójdzie to zaraz będzie rok dodawania bez weryfikacji. Jak w końcu ruszy weryfikacja, to pewnie znów zostanie mi odrzucone kilkanaście stron, bo w dalszym ciągu nie mogę się doprosić informacji na temat kryteriów dodawania wydarzeń. Co jest niesprawiedliwe, bo wydarzenia pojawiają się na stronie.
ocena ogólna
1 Stycznia 2017r. o 22:16
Coraz bardziej irytuje mnie sytuacja, że od ponad 2 miesięcy nikt nie chce udzielić informacji na temat dodawania wydarzeń na stronie, tak żeby nie były odrzucane i akceptowane. Nikt nie odpowiada na stronie, ani na maile które wysyłam. Uważam, że to nie w porządku. Tak jak brak weryfikacji dodawanych przez użytkowników informacji.
ocena ogólna
24 Grudnia 2016r. o 06:53
I wzajemnie :)
ocena ogólna
23 Grudnia 2016r. o 15:42
Wesołych, spokojnych Świąt.
ocena ogólna
24 Października 2016r. o 17:42
Zauważyłem pewną nowość na portalu. Po filmach, spektaklach oraz imprezach sportowych już nawet koncerty są odrzucane przez moderatora. Brawo.
ocena ogólna
12 Października 2016r. o 17:56
Wcale mnie to nie dziwi. Opieszałości moderatorów strony ciąg dalszy.
ocena ogólna
11 Października 2016r. o 21:50
Widzę, że weryfikacja znów stanęła w miejscu. Przez to inni coraz mniej dodają. Nikt też do tej pory nie odniósł się do moich pytań : http://gdziebylec.pl/kalendarium/wydarzenie/Koncert_walentynkowy/23954 Zaczyna mnie to wszystko coraz bardziej niepokoić.
ocena ogólna
14 Września 2016r. o 09:41
Tak sobie teraz myślę, że właściwie czemu portal pozbawiony jest reklam? Tak jak pisze Pan Krzysztof : mogły by się tu reklamować firmy turystyczne, biura podróży, kolonie, obozy dla dzieci.
ocena ogólna
7 Września 2016r. o 20:54
O filmach i miejscowościach wiedziałam, ale o spektaklach nie. Od razu bym to poprawiła :)
ocena ogólna
7 Września 2016r. o 19:03
Informowaliśmy wcześniej, o dodawaniu miejscowości bez treści, filmów z repertuarów kin - naturalne jest, że wszystkie podobne "puste" wydarzenia czy obiekty, będą traktowane przez moderatorów w taki sam sposób. Wszystkim nam zależy, aby treści wprowadzane do serwisu były bogate - zarówno w opisy, jak i fotografie.
ocena ogólna
7 Września 2016r. o 07:19
Rozumiem. Szkoda tylko, że taka informacja pojawiła się dopiero teraz po ponad półrocznym dodawaniu materiałów na portal.
ocena ogólna
6 Września 2016r. o 19:09
Odpowiadając na pytanie Gdziebylca bialagwiazda1906: Jeśli są to spektakle, filmy niebędące standardowymi w repertuarach kin, teatrów, wychodzącymi poza ramy zwykłych wyświetleń kinowych, czy sztuk teatralnych, np. pokazy plenerowe, związane z promocją regionów, o niecodziennym charakterze i formie - przy dodaniu szczegółowego opisu, zdjęć, plakatów promujących danego wydarzenia - jak najbardziej przyznamy Gdziebylki :-)
ocena ogólna
5 Września 2016r. o 21:07
Czyli rozumiem, że jak dodam spektakl z dłuższym i zachęcającym opisem to będzie ok ? Chcę wiedzieć na przyszłość. Jeśli tak to się poprawię :D.
ocena ogólna
5 Września 2016r. o 20:03
Drodzy Gdziebylcy! Serwis ma za zadanie promowanie ciekawych wydarzeń, związanych z kulturą, tradycją, pięknem Polski. Dodawanie repertuarów kin, teatrów, tym bardziej bez zachęcających opisów (we wszystkich wprowadzonych wydarzeniach w polu opis widniał tytuł) (!!!) - mija się z celem. Jednym są standardowe pokazy filmów w kinach bądź spektakle w teatrach, dostępne w repertuarach na stronach internetowych instytucji, a innym - bardziej atrakcyjnym i zachęcającym - np. kina / spektakle plenerowe organizowane na specjalne okazje, promujące turystyczne miejsca, itp. Zwracajmy wszyscy na to uwagę, aby treści były atrakcyjne i zgodne z charakterem portalu.
ocena ogólna
5 Września 2016r. o 08:42
Dlaczego spektakle teatralne też są odrzucane ? Poświęciłam sporo czasu żeby je dodać, a tu taka niemiła niespodzianka. Najpierw były mecze, potem seanse filmowe a teraz to ? Za mało je opisałam czy ogólnie "nie są atrakcyjne". Co trzeba robić żeby były akceptowane? Dobry opis czy nie dodawać w ogóle ?
ocena ogólna
1 Września 2016r. o 10:40
mnie się tez tak wydawało z tymi gdziebylkami. No, ale obiecujecie, my oczekujemy , niezależnie od zabawy w robienie strony. chociaż, może jakieś wpuszczenie reklamy ułatwiłoby rozwój tej strony bo dzisiaj wszystko to kasa. Przecież mogły by się reklamować firmy turystyczne, biura podróży, kolonie, obozy dla dzieci. Włożyliśmy tu mnóstwo swojej pracy, zdjęć, tekstów- to wymaga przecież nieraz przewertowania sporej ilości materiału , i szkoda by było, żeby to poszło na marne.oczywiście, najważniejsza jest zabawa, i to, że jest to NASZA strona.
ocena ogólna
28 Sierpnia 2016r. o 10:22
Drodzy Gdziebylcy! Po dłuższej przerwie związanej z niedyspozycyjnością administratorów rozpoczęliśmy weryfikację i naliczanie Gdziebylków. Proces weryfikacji (w związku z dużym nagromadzeniem wprowadzonych przez Was materiałów) może potrwać kilka tygodni. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość. Chcemy zwrócić uwagę, że portal jest serwisem non-profit, dla wygody użytkowników - jest pozbawiony całkowicie reklam. W związku z tym wszelkie koszty utrzymania serwisu są ponoszone przez jego właścicieli. Jeszcze raz przepraszamy za długie oczekiwanie, postaramy się zweryfikować Waszą działalność w jak najszybszym czasie. Odpowiadając na komentarz użytkownika Pawel63 - odrzucanie lokalnych wydarzeń sportowych w postaci meczy, z bliskimi terminami ich organizacji - w odniesieniu do daty wprowadzania, jest podyktowane małą atrakcyjnością dodawanych zasobów. Podobnie odrzucamy również wszystkie wprowadzane puste miejscowości - nie zawierające żadnych treści, poza nazwą oraz koordynatami geograficznymi.
ocena ogólna
25 Sierpnia 2016r. o 20:55
Dalej zero odzewu
ocena ogólna
23 Sierpnia 2016r. o 20:23
Moderatorzy mają nas i ten Portal po prostu gdzieś.
ocena ogólna
20 Sierpnia 2016r. o 07:16
Halo,czy ktos się odezwie?Nie wiem czy mam się wysilać i tworzyć ten portal jeśli widzę że jestem tak olewana.
ocena ogólna
15 Sierpnia 2016r. o 17:21
Myślałam, że po długim weekendzie będzie już jakaś odpowiedź od moderatorów, a tu cisza.
ocena ogólna
 

Dodaj komentarz

Zaloguj się tutaj


 -

Właściciel serwisu:                   Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright 2010-2017 © gdziebylec.pl – cała Polska w kieszeni           Developed by:   Projektowanie stron WWW