-
Szukaj
Szukanie zaawansowane

Zbieraj GdziebylkiZbieraj Gdziebylki! Zostań Gdziebylkołowcą!

Portal gdziebylec.pl zaprasza do udziału w wielkim konkursie Zbieraj Gdziebylki. Każdą Twoją aktywność w portalu nagrodzimy punktami = Gdziebylkami (GB). Punkty możesz gromadzić za:

- dodawanie nowych Obiektów Turystycznych (max. 1,7 GB za obiekt)
- dodawanie Miast (max. 3,8 GB za miasto)
- dzielenie się Wspomnieniami Podróży w Pamiętniku (max. 2,8 GB za wspomnienie)
- publikację Przepisów w sekcji Taka Smaka (max. 1,2 GB za przepis)
- informowanie o Wydarzeniach w Kalendarium (max. 1,8 GB za wydarzenie)
- zamieszczanie zdjęć (max. 0,05 GB za zdjęcie)
- zapraszanie do portalu nowych Gdziebylców (formularz "Zaproś znajomego" w profilu Gdziebylca) (0,5 GB za zarejestrowanego Gdziebylca)
- opiniowanie i punktowanie artykułów, miejsc i obiektów w portalu gdziebylec.pl  (0,01 GB za ocenę punktową, 0,03 GB za opinię tekstową (min.200 znaków tekstu))

Zasady są bardzo proste. Naliczanie Gdziebylków rozpoczyna się od Twojego zarejestrowania w portalu gdziebylec.pl. Dodajesz informacje – przy okazji poznajesz nowe, nieodkryte zakątki Polski, ciekawe miejsca, fascynujących ludzi, nowe wydarzenia, dowiadujesz się coraz więcej o naszym kraju. Za odkrywanie uroków wypoczynku w Polsce – zarabiasz Gdziebylki. Potem sam decydujesz - kiedy i na jak cenną nagrodę przeznaczysz zebrane Gdziebylki. Formularz wymiany Gdziebylków na nagrody pojawi się w Twoim profilu pojawi się, gdy osiągniesz pułap punktowy pierwszej nagrody. Wiele nagród zostało tak wyselekcjonowanych, by przydały się na wakacjach, podczas weekendowego wypadu za miasto, w hotelu, na campingu. Inne będą Ci służyć w codziennym życiu. Wszystkie nagrody pochodzą od sprawdzonych, znanych i rzetelnych  producentów i wydawców. Przyłącz się już teraz, zacznij zbierać Gdziebylki.

Naliczanie Gdziebylków za fotografie:
-za własne fotografie, w zależności od ich estetyki i jakości, można otrzymać od 0,05 do 0,03 GB (w przypadku, gdy jednorazowo dodawanych jest więcej niż 10 zdjęć, każde następne punktowane jest automatycznie po 0,03 GB),
-za wybitnie artystyczną fotografię, ciekawe ujęcie, dobrą jakość można otrzymać nawet 0,09 GB,
-za fotografie z licencją Creative Commons (np. z Wikipedii) - 0,02 GB,
-za ilustracje plakatów do wydarzeń w Kalendarium - 0,01 GB.

Gdziebylki nie są naliczane w przypadku:
-kopiowania opisów z innych stron intenretowych (teksty są usuwane przez moderatorów),
-kopiowania fotografii bez praw Creatiuve Commons z innych stron intenretowych (zdjęcia są usuwane przez moderatorów),
-dodawania do serwisu pustych obiektów bądź miast (bez opisów, danych teleadresowych, itp.).

Regulamin dostępny jest tutaj.

Wszystkie wprowadzane informacje są weryfikowane przez moderatorów serwisu gdziebylec.pl (w terminie nie dłuższym niż 3 miesiące od momentu dodania ich przez Gdziebylców do serwisu). Naliczenie Gdziebylków następuje po autoryzacji informacji.

Komentarze i oceny

średnia ocena ogólna: 2.3
18 Lutego 2018r. o 08:37
To żenujące. Minęło półtora miesiąca od obietnic złożonych przez moderatora i nic się nie dzieje. Jak można non stop tak ściemniać ? Przecież sytuacja powtarza się non stop. Ja bym się ze wstydu spaliła, gdybym miała być taka niesłowna. Rozumiem, że to Organizacja non-profit, ale nie można tak ludzi zwodzić. Albo w prawo, albo w lewo, albo tworzymy dalej ta stronę, albo ją zamykamy, a nie kolejny raz cisza (nie po raz pierwszy) i same obietnice bez pokrycia. A ankieta na temat kwiatów, która "przeleżała" na stronie rok ? Zaraz będzie ponownie aktualna.
ocena ogólna
11 Lutego 2018r. o 13:46
Za chwilę minie rok od kiedy punkty nie są naliczane :( Czy jeszcze warto cokolwiek tu robić?
ocena ogólna
15 Stycznia 2018r. o 21:11
Mimo przedświątecznych obietnic ze strony moderatora dalej nic się nie dzieje w kierunku nadrobienia zaległości.
ocena ogólna
4 Stycznia 2018r. o 17:41
Szczęśliwego Nowego Roku
ocena ogólna
29 Grudnia 2017r. o 07:49
Nie rozumiem, jak ponad pół roku można było się nie odzywać. Nikt nic nie pisał na stronie. Nikt nie odpowiadał na maile które do Państwa wysyłałam. Zaufam Państwu jeszcze raz. Ale powiem szczerze, że obawiam się, że za jakiś czas sytuacja się powtórzy. Na tą chwilę pozdrawiam i życzę wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku.
ocena ogólna
22 Grudnia 2017r. o 08:31
Drodzy Gdziebylcy, szanowni użytkownicy portalu. Chcielibyśmy przeprosić za długi czas ciszy i braku naszej obecności, która spowodowana była długą niedyspozycją moderatora. W początkowym okresie po Nowym Roku postaramy się nadrobić wszystkie zaległości. Pozdrawiamy serdecznie.
ocena ogólna
20 Grudnia 2017r. o 20:32
Jak widać nawet szaty graficznej na świąteczną nie zmienili
ocena ogólna
10 Grudnia 2017r. o 15:55
Kontaktu brak
ocena ogólna
7 Grudnia 2017r. o 16:01
To czekamy na kontakt ? Zna Pani jakieś podobne strony ? Poczekamy 3 miesiące, pozbieramy materiały, zobaczymy co dalej.
ocena ogólna
7 Grudnia 2017r. o 14:24
Ja nie dodaję, bo po co ? Skoro wszyscy mają nas gdzieś ? Nie raczą nawet odpisać na maila, którego do nich wysłałam ponad miesiąc temu ....... Nie potrafię zrozumieć jak tak można traktować ludzi,którzy tworzyli ten portal tyle lat. Jak w ogóle można tak się zachowywać?
ocena ogólna
13 Listopada 2017r. o 18:31
no, nie wiem, jak coś będę miał, będę dorzucał.Strona żyje, dopóki my piszemy, i tak zawsze było.
ocena ogólna
31 Października 2017r. o 18:34
Jeżeli właściciel portalu ma nas gdzieś i nie ma czasu niech odsprzeda stronę i prawa autorskie. Może ktoś będzie zainteresowany. Jest to jakieś wyjście z sytuacji. Mimo wszystko szkoda pracy włożonej przez wielu użytkowników.
ocena ogólna
30 Października 2017r. o 09:43
no, tak, nie wiadomo , co robić,zawsze tak trudno było
ocena ogólna
29 Października 2017r. o 21:59
Chyba już trzeba spisać na straty ten portal :/
ocena ogólna
16 Października 2017r. o 09:12
Też uważam, że czas przestać ściemniać. Po tylu latach działania strony chyba należy się taka informacja. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że od czerwca nikt nie odpowiada. Niestety na maila też nie dostałam odpowiedzi. Obawiam się, że ta strona padnie.
ocena ogólna
15 Października 2017r. o 19:17
Na innych stronach moderatorzy działają sprawnie. Jak widać tutaj po pięciu dniach nie ma żadnego odezwu. Czas się obudzić, albo przestać ściemniać. Obiecanki cacanki, a głupiemu radość. Zamykamy stronę, albo działamy. Pozdrawiam moderatorów i daję im chwilę na zastanowienie.
ocena ogólna
10 Października 2017r. o 20:42
Halo! Szanowni moderatorzy! Pobudka!
ocena ogólna
3 Października 2017r. o 22:37
Chyba nie za szybko .... Ja ( jak widać ) wstrzymałam się z dodawaniem materiałów na stronę. ie wiem czy w ogóle opłaca się jeszcze tworzyć ten portal. Nie chodzi mi w tej chwili o nagrody i naliczanie punktów, a o to czy za chwilę portal nie zniknie z sieci i nasza praca pójdzie na marne. Niestety widzę to w czarnych kolorach, bo moderatorzy nawet na maile do nich wysłane nie odpowiadają.
ocena ogólna
2 Października 2017r. o 18:24
Pytanie do moderatorów. Kiedy weryfikacja Gdziebylków?
ocena ogólna
20 Września 2017r. o 08:53
Jednym słowem, to jakaś masakra.
ocena ogólna
6 Września 2017r. o 20:39
Widzę, że dalej cisza. Pozdrawiam moderatorów.
ocena ogólna
31 Sierpnia 2017r. o 09:41
cisza jest od dawna, przyzwyczaiłem się, mniej wpadam, bo mam mało czasu, chociaż staram się dodawać, bo sporo pracy tu także włożyłem, może gdyby Administrator zdecydował się na reklamy, i portal by zarabiał dla niego, wpadałby częściej, a tak trafiła się grupka pasjonatów, która go rozwija i tyle. Staram się tu zaglądać, chociaż mało teraz jeżdżę, może Admin wróci z wakacji, to się odezwie.
ocena ogólna
27 Sierpnia 2017r. o 20:14
To przykre co tu się dzieje. Zero dodawanych obiektów i wydarzeń. Chyba tylko ja wydarzenia dodaję. Ale w sumie mnie to nie dziw, skoro od ponad dwóch miesięcy cisza i nikt się nie odzywa. Bardzo mi szkoda i portalu i mojej ponad sześcioletniej pracy na nim.
ocena ogólna
20 Sierpnia 2017r. o 21:35
Czy jest w ogóle sens się starać i dodawać na stronie ? To pytanie kieruje do administratorów strony, którzy od ponad 2 miesięcy nie interesują się stroną i nikomu nie odpowiadają. To jakaś niepojęta dla mnie sytuacja, co tu się, po raz kolejny wyprawia. :/
ocena ogólna
13 Sierpnia 2017r. o 08:31
Prowadzący stronę wcześniej nie mieli czasu, a teraz mają wakacje.
ocena ogólna
10 Sierpnia 2017r. o 09:40
Po prawie dwóch tygodniach weszłam tu z nadzieją, że zobaczę jakąś odpowiedź. I co ? Znowu zawód. To na prawdę staje się niesmaczne. Ile razy można robić te same błędy ? i tak ignorować ludzi, którzy tworzą ten portal? Już prawie nikt tutaj nie dodaje, co jest smutne, ale niestety to wina prowadzących stronę.
ocena ogólna
30 Lipca 2017r. o 08:27
Widać po dodawanych nowych obiektach, że coraz więcej użytkowników jest już zniechęconych działalnością na portalu. Szkoda. Ale to tylko i wyłącznie wina moderatorów.
ocena ogólna
27 Lipca 2017r. o 23:15
I jak tu tworzyć ten portal skoro znowu nas Państwo "olewają"? Rozumiem, że mogą być problemy z administracją i weryfikacją, ale nie po raz któryś z rzędu. Nie udzielają Państwo żadnych odpowiedzi na pytania, pytają o konkurs po czym od ponad miesiąca nie ma odpowiedzi. Szczerze powiem, że moja cierpliwość już się kończy i coraz bardziej się zniechęcam do dodawania wydarzeń i obiektów na stronę. Ileż razy można wałkować ten sam temat ?
ocena ogólna
17 Lipca 2017r. o 18:15
Normalka
ocena ogólna
16 Lipca 2017r. o 16:42
Powrót do przeszłości :/. Znowu cisza i żadnych informacji :/
ocena ogólna
2 Lipca 2017r. o 23:43
No właśnie ? Weryfikacja widzę też stanęła.
ocena ogólna
2 Lipca 2017r. o 08:25
Co ze wspomnianym konkursem?
ocena ogólna
11 Kwietnia 2017r. o 20:11
Informujemy, że problem z naliczaniem Gdziebylków został rozwiązany :-) Pozdrawiamy Gdziebylców.
ocena ogólna
8 Kwietnia 2017r. o 21:08
Niestety, nie mamy jeszcze informacji zwrotnej od programistów. Powiadomimy Was, jak tylko ją otrzymamy.
ocena ogólna
8 Kwietnia 2017r. o 19:49
Czy już ok ? Bo widzę, że są dodawane nowe treści na portalu .
ocena ogólna
8 Kwietnia 2017r. o 18:20
Wreszcie jest zainteresowanie ze strony moderatorów. Oby tak dalej.
ocena ogólna
8 Kwietnia 2017r. o 17:41
Zegar chyba też przyspieszył na stronie.
ocena ogólna
8 Kwietnia 2017r. o 17:01
Drodzy Gdziebylcy, w związku z problemem technicznym dotyczącym naliczania Gdziebylków, prosimy o wstrzymanie się z dodawaniem nowych treści do serwisu gdziebylec.pl. O rozwiązaniu problemu poinformujemy w kolejnym komentarzu. Pozdrawiamy.
ocena ogólna
28 Marca 2017r. o 12:05
To dobrze, chociaż nie powiem , że nie obyło się bez nerwów i to bardzo dużych podczas tej weryfikacji. Mam nadzieję, że teraz materiały będą sprawdzane w miarę szybko, a nie po prawie roku i że wytyczne odnośnie dodawania będą na podawane bieżąco.
ocena ogólna
25 Marca 2017r. o 22:05
Wszystkie obiekty, przepisy i wydarzenia zostały zweryfikowane. Postaramy się teraz na bieżąco przekazywać wskazówki dotyczące dodawania nowych obiektów, aby w przyszłości ni e było wątpliwości przy naliczaniu Gdziebylków.
ocena ogólna
12 Marca 2017r. o 22:08
Weryfikacja Gdziebylków nadal trwa... jesteśmy już bliżej końcówki :-)
ocena ogólna
5 Lutego 2017r. o 20:44
Zero odpowiedzi...dalej cisza...
ocena ogólna
3 Lutego 2017r. o 15:45
ja to ma przede wszystkim mniej czasu, i mniej jezdże, a więcej pracuję stacjonarnie.No, ale ten brak kontaktu z moderatorami wkurza, jeśli zlikwidują stronę , czy zamkną, nasza praca pójdzie na marne, mogę przyznać, natomiast na nagrody nie patrzę tak bardzo.
ocena ogólna
2 Lutego 2017r. o 18:58
I dalej cisza...
ocena ogólna
1 Lutego 2017r. o 21:41
Jak widać i ja i Panowie przystopowaliście z dodawaniem. I chyba wszyscy czekają na odzew moderatorów. Rozumiem, może administracja nie spodziewała się, że tyle punktów "uciułamy" , ale nie rozumiem jak można tak ignorować osoby które tworzą tą stronę od lat. Ponad 3 miesiące temu miała być informacja jak dodawać wydarzenia żeby były akceptowane. Nie ma jej do dnia dzisiejszego. Ponad miesiąc temu zadałam na portalu pytanie i też cisza. Jak można tak ignorować ludzi? Ja też nie myślałam o zarobku, ale uważam, że jak jest regulamin to trzeba go przestrzegać i wywiązywać się z umowy. Tym bardziej, że to nie my go ustalaliśmy. A jak patrzę na tą informację : Wszystkie wprowadzane informacje są weryfikowane przez moderatorów serwisu gdziebylec.pl (w terminie nie dłuższym niż 3 miesiące od momentu dodania ich przez Gdziebylców do serwisu). to aż nóż mi się w kieszeni otwiera. Przecież zaraz minie rok odkąd nie mam zweryfikowanych materiałów. Po co pisać, że do 3 miesięcy sprawdzi się wszystko ? Tak jak Pan pisze, na początku za każde zdjęcie były punkty, za wydarzenie sportowe i spektakle też. Z czasem zaczęto wszystko odrzucać. Rozumiem, że administratorzy chcą żeby wydarzenia były ciekawie opisane. Ale niech zaczną weryfikować te materiały od dnia ogłoszenia tej decyzji na stronie, a nie po pół roku niesprawdzania. Codziennie dodawałam kilkanaście wydarzeń, widniały na stronie, a zostało wszystko odrzucone, ponad 10 stron. Uważam, że to nie fair. Niech będą jasne zasady dodawania, a nie jakieś kombinacje, bo każdy z nas poświęcił sporo czasu na dodanie tutaj informacji.
ocena ogólna
31 Stycznia 2017r. o 17:40
myślę, że ta strona dotąd istnieje, dopóki my na niej tworzymy,.Administrator naobiecywał nagród za punkty, i chyba nie wie , jak się wycofać. na początku za wszystkie zdjęcia było 0,5 pkt, potem nagle spadło. myślę, ze warto byłoby postawić sprawę jasno- nie ma na punkty, nie ma nagród, albo Administrator wpuszcza reklamy i zarabia, albo my to robimy dla przyjemności, a za nagrodę mamy swoje artykuły i jakieś drobnostki, typu koszulki czy foldery. ja szczerze mówiąc nigdy nie myślałem o zarobku, tylko przyjemności pisania i publikowania.oczywiście, nie twierdzę, ze mam rację.Pozdrawiam.
ocena ogólna
31 Stycznia 2017r. o 16:55
W odpowiedzi - Cisza...
ocena ogólna
28 Stycznia 2017r. o 13:54
Czy mają Państwo zamiar odpowiedzieć na moje posty ? Minął już prawie miesiąc i zero odpowiedzi. Proszę o informację czy w ogóle warto się starać i tworzyć tą stronę? Bez wzajemnego szacunku to się nie uda. A szkoda by było zmarnować tą stronę.
ocena ogólna
1 Stycznia 2017r. o 22:22
Właśnie sprawdziłam, że mam niezweryfikowane dane od 30 Marca 2016 roku. W regulaminie pisze : (w terminie nie dłuższym niż 3 miesiące od momentu dodania ich przez Gdziebylców do serwisu). Jak tak dalej pójdzie to zaraz będzie rok dodawania bez weryfikacji. Jak w końcu ruszy weryfikacja, to pewnie znów zostanie mi odrzucone kilkanaście stron, bo w dalszym ciągu nie mogę się doprosić informacji na temat kryteriów dodawania wydarzeń. Co jest niesprawiedliwe, bo wydarzenia pojawiają się na stronie.
ocena ogólna
1 Stycznia 2017r. o 22:16
Coraz bardziej irytuje mnie sytuacja, że od ponad 2 miesięcy nikt nie chce udzielić informacji na temat dodawania wydarzeń na stronie, tak żeby nie były odrzucane i akceptowane. Nikt nie odpowiada na stronie, ani na maile które wysyłam. Uważam, że to nie w porządku. Tak jak brak weryfikacji dodawanych przez użytkowników informacji.
ocena ogólna
 

Dodaj komentarz

Zaloguj się tutaj


 -

Właściciel serwisu:                   Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright 2010-2017 © gdziebylec.pl – cała Polska w kieszeni           Developed by:   Projektowanie stron WWW