-
Szukaj
Szukanie zaawansowane

Paulaa

28 Marca 2017r. od: 19:00
Miasto / miejscowość: Poznań
Tagi: Blue Note
Charakter imprezy: w pomieszczeniu
Kategoria: koncert
Bilety: wstęp płatny
Opis

Paulaa mieszka w Londynie. Jest piosenkarką, kompozytorką, autorką tekstów, pianistką, producentem, który kunszt wyraża w alternatywnym pop z godną podziwu łatwością, w sile i cieple wokalnego brzmienia.

Na stałe występuje zarówno solo akustycznie jak i z zespolem w znanych londyńskich klubach jak "The Barfly', "The Hospital Club', "The Century Club' , "Proud Camden', "The Roof Gardens', "The Troubadour'.etc. Paulaa pracowała w renomowanych studiach nagrań jak Farm House studio na Malcie, Metalworks Studios w Kanadzie, gdzie kilka jej piosenek było miksowanych przez L.Stu Young , który pracował z taką rangą artystów jak chociażby Prince.

W Londynie Paulaa pracuje miedzy innymi w Metropolis Studios,  Miloco Studios, Uptown Studios. Blisko wspołpracuje z takimi artystami i producentami jak: I Am Willow,  Edoardo Serafica,  Anthony Galatis czy Riccardo Damian, który otrzymał nagrodę Grammy  "Record of The Year' -jako inżynier dźwieku przy 'Uptown Funk' , piosence Marka Ronsona i Bruno Mars.

W 2014 roku Paulaa ukonczyla SAE-Institute,gdzie studiowala Audio Engineering i Music Production. Jej praca dyplomowa ("The Examination of Communicative Correlations Between Two Different Forms of Art- A Study of Musical Interpretation of Paintings) pomogła jej ukształtować swoją indywidualną drogę artystyczną, swoj styl. Jak napisała: " To był bardzo ważny porces dla mnie, jako kompozytora i piosenkarza"

"Mam nadzieję, że uczucia, które przekazuję przez moją muzykę znajdą dom w słuchaczach i będą stanowiły dla nich wartość"

Bilety w cenie 40 zł dostępne on-line.

_
oprac.LT http://www.poznan.pl/mim/events/koncert-paulaa,91590.html

Komentarze i oceny

Brak komentarzy
 

Dodaj komentarz

Zaloguj się tutaj


Kwiecień 2018
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Szukaj wydarzenia

Opis wydarzenia
Kategoria wydarzenia
Charakter wydarzenia
Bilety
Data od
Data do
Miasto / Miejscowość
Województwo
 -

Właściciel serwisu:                   Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright 2010-2018 © gdziebylec.pl – cała Polska w kieszeni           Developed by:   Projektowanie stron WWW