-
Szukaj
Szukanie zaawansowane

RUN TORUŃ - Zwiedzaj ze Zdrowiem! 2017

30 Kwietnia 2017r.
Miasto / miejscowość: Toruń
Tagi: Toruń Biegi Sport
Charakter imprezy: na wolnym powietrzu
Kategoria: sport
Bilety: wstęp płatny
Opis

REGULAMINY:
10 km (Bieg Główny): http://www.run-torun.pl/pliki/regulamin_10_km_2017.pdf
5 km (Bieg dla Każdego): http://www.run-torun.pl/pliki/regulamin_5_km_2017.pdf
Biegi dla Dzieci: http://run-torun.pl/pliki/regulamin_biegi_dla_dzieci_2017.pdf

REJESTRACJA:
10 km (Bieg Główny) i 5 km (Bieg dla Każdego): http://zapisy.sts-timing.pl/101
Biegi dla dzieci: http://zapisy.sts-timing.pl/101/dzieci

LISTY STARTOWE
10 km (Bieg Główny) i 5 km (Bieg dla Każdego): http://zapisy.sts-timing.pl/101/lista.php
Biegi dla dzieci: http://zapisy.sts-timing.pl/101/dzieci/lista.php

Impreza biegowa „Run Toruń” to event, który swój debiut miał w 2012 roku, a już podczas piątej edycji na linii startu zgromadził niemal 2 600 osób, w tym 300 dzieci. Organizator – Stowarzyszenie Run To Run wierzy, że w 2017 roku „biegających turystów” będzie ponad trzy tysiące. Otóż imprezie przewodzi hasło „Zwiedzaj ze Zdrowiem!”, gdyż trasa biegu wiedzie przez największe perełki miasta m.in. pomnik Mikołaja Kopernika, Krzywą Wieżę, Bulwar Filadelfijski, Przedmieście Bydgoskie. Co więcej, biegaczom towarzyszy przewodnik turystyczny, który podczas biegu opowiada o bogatej historii miasta.

Dodatkową atrakcją eventu jest wyjątkowy medal stanowiący płaskorzeźbę gotyckich obiektów Torunia. Finiszerzy wszystkich edycji toruńskiej dyszki mają już w swojej kolekcji medal przedstawiający Krzywą Wieżę, Dom Kopernika, Ratusz Staromiejski, Pomnik Flisaka i Anioła Toruńskiego - symbolu miasta. A jaki medal w 2017 roku zawiśnie na szyjach uczestników RUN TORUŃ? To decyzja po raz kolejny będzie zależała od biegaczy. Wkrótce na oficjalnym profilu na Facebook’u i na stronie WWW imprezy odbędzie się głosowanie! Każdy będzie mógł wybrać obiekt/obiekty widniejące na medalu szóstej edycji RUN TORUŃ!

Od 2 stycznia 2017 roku po raz piąty rozpoczęły się przygotowania kondycyjne do „toruńskiej dyszki i piątki”. Bezpłatne zajęcia sportowe skierowane są zarówno do zupełnie początkujących, jak i bardziej doświadczonych biegaczy! Wspólne treningi przygotowujące do startu w imprezie odbywają się w PONIEDZIAŁKI wieczorami (od 20:00), tak aby każdy po pracy i innych obowiązkach miał okazję do wspólnego biegania. Zajęcia prowadzone będą pod czujnym okiem organizatorów imprezy oraz trenerów akcji BiegamBoLubię. Szczegóły na stronie Organizatora.

W tym roku także będzie można liczyć na mocny doping uczniów toruńskich szkół! Otóż podczas trwania kwietniowego biegu dzieci i młodzież z Grodu Kopernika będzie walczyć o tytuł „Toruńskiej szkoły najlepiej dopingującej sportowców”. Zadaniem uczniów będzie stworzenie niezwykłej atmosfery kibicowania. Żwawo dopingująca publiczność, szpaler klaszczących i głośno krzyczących kibiców zapewne spowoduje, że biegacze zapomną o zmęczeniu, a kilometry będą szybciej „uciekać”.

Wszystkich biegaczy, którzy nie mają jeszcze zaplanowanego ostatniego weekendu kwietniowego i majówki serdecznie zapraszamy do Torunia. Warto dodać, że impreza „RUN TORUŃ – Zwiedzaj ze Zdrowiem!” może stanowić doskonały sprawdzian szybkości po starcie w Orlen Warsaw Marathon :)! Zapraszamy także na stronę internetową biegu http://www.run-torun.pl/ oraz do śledzenia bieżących informacji o evencie ukazujących się na profilu na Facebook’u. https://www.facebook.com/10KmRunTorun. Zapraszamy także do obejrzenia relacji filmowej z poprzedniej edycji naszej imprezy (https://www.youtube.com/watch?v=KYnjq8y1kiY)

Współorganizatorem imprezy jest Toruń Plaza.

#10kmRunTorun #TorunPLAZA

https://www.facebook.com/events/1232647403484528

Komentarze i oceny

Brak komentarzy
 

Dodaj komentarz

Zaloguj się tutaj


Czerwiec 2018
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Szukaj wydarzenia

Opis wydarzenia
Kategoria wydarzenia
Charakter wydarzenia
Bilety
Data od
Data do
Miasto / Miejscowość
Województwo
 -

Właściciel serwisu:                   Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright 2010-2018 © gdziebylec.pl – cała Polska w kieszeni           Developed by:   Projektowanie stron WWW