-
Szukaj
Szukanie zaawansowane

 

Dane teleadresowe

ulicaTarg Rybny
kod pocztowy 80-980
miasto Gdańsk
wskazówki dojazdu
Przy Hiltonie.
 

Zdjęcia obiektu


więcej
 

Tu byli

Będziesz pierwszy, kliknij tutaj

 

Wydarzenia

w najbliższym czasie brak zarejestrowanych wydarzeń


Dodaj wydarzenie
Pokaż więcej wydarzeń w tym obiekcie
Baszta Łabędź
Województwo: pomorskie, powiat: Gdańsk, gmina: Gdańsk
Informacje podstawowe
Opis
Gotycka zabytkowa baszta.
Została zbudowana na fundamentach Baszty Rybackiej, wzniesionej w drugiej połowie XIV wieku przez zakon krzyżacki, wraz z istniejącym dawniej w Gdańsku zamkiem.
Obecnie mieści się w niej siedziba Polskiego Klubu Morskiego.
Mówimy w języku
  • polski

Google Maps Street View

Komentarze i oceny

średnia ocena ogólna: 5
4 Maja 2016r. o 09:15
Ja też mam pełne dyski :D Jak tylko mam czas to dodaję. Szkoda, że ludzie nie podróżują po kraju tak chętnie jak jeżdżą za granicę. Ale to chyba spowodowane tym, że wczasy w Polsce kosztują prawie tyle samo co za granicą. W tym roku to się zmieniło, bo ludzie boją się jechać za granicę ze względu na ataki terrorystyczne.
ocena ogólna
4 Maja 2016r. o 08:11
to tak jak ja, pełne dyski, i nie ma czasu . mało osób, ale jakoś strona mimo to się rozrasta. może kiedyś właściciele strony spróbują wydać jakiś przewodnik po Polsce. zresztą, ludzie aż tak nie podróżują po kraju, często wolą zagranicę , a i pióro trzeba mieć lekkie do takich opisów.
ocena ogólna
3 Maja 2016r. o 17:05
Byłam ale nie teraz :) Zdjęcia są z majówki z zeszłego roku :). Ale dopiero teraz je dodaję :). Trochę ich mam i powoli dodaję. Do Gdańska wybieram się w sierpniu :) . Ma Pan rację, że jest coraz więcej obiektów. Szkoda tylko, że mało tu nowych, aktywnych osób. Pozdrawiam serdecznie :)
ocena ogólna
3 Maja 2016r. o 15:55
Ho,ho, widzę była Pani w Gdańsku.Też mam tego gdzieś zdjęcia, pozwoli Pani , że kiedyś dorzucę. Pozdrowienia dla Pani, i tych, co tu z nami jeszcze są, mamy coraz więcej obiektów i punktów, strona rośnie jak na drożdżach. Sporo pracy tu wlożyliśmy. Szczególnie Pani, Pan Paweł i inni. Udanej Majówki
ocena ogólna
 

Dodaj komentarz

Zaloguj się tutaj


 -

Właściciel serwisu:                   Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright 2010-2018 © gdziebylec.pl – cała Polska w kieszeni           Developed by:   Projektowanie stron WWW