-
Szukaj
Szukanie zaawansowane

 

Dane teleadresowe

ulicaZbożowa 4
kod pocztowy 25-416
miasto Kielce
GSM +48 881 496 260
e-mail mmf@op.pl
wwwwww.baza-zbozowa.eu
 

Zdjęcia obiektu

Brak zdjęć

Dodaj zdjęcia
 

Tu byli

Będziesz pierwszy, kliknij tutaj

 

Wydarzenia

w najbliższym czasie brak zarejestrowanych wydarzeń


Dodaj wydarzenie
Pokaż więcej wydarzeń w tym obiekcie
Baza Zbożowa
Województwo: świętokrzyskie, powiat: Kielce, gmina: Kielce
Informacje podstawowe
Opis
Baza Zbożowa - to miejsce poszukiwań artystycznych, dla młodzieży utalentowanej z wszystkich dziedzin sztuki, odnajdującej się w warunkach nieograniczonych czasem i przestrzenią artystyczną.
To miejscekonfrontacji artystycznej pomiędzy młodymi a dojrzałymi artystami, to wreszcie miejsce w którym każdy ponosi odpowiedzialność za siebie i za swoje działania, w ramachustalonego regulaminu.

Baza Zbożowa to aktualnie siedziba 6 organizacji pozarządowych działających w zakresie kultury niezależnej, które odnalazły swoje miejsce do działań artystycznych po wielu miesiącach, a nawet latach poszukiwań. Ale także miejsce dla grup nieformalnych i artystów, lub zespołów indywidualnych.

Baza Zbożowa jest jedynym w Polsce miejscem, gdzie ideą jest tworzenie eksperymentalnego centrum kultury niezależnej i alternatywnej na zasadach ustalonych przez i razem z młodymi twórcami.

Od chwili rozpoczęcia działalności Bazę Zbożową odwiedziło ponad 30 000 osób, a na co dzień w ciągu roku działa ok. 600.

Organizowane przez Bazę Zbożową przedsięwzięcia kulturalne cieszą się dużym uznaniem wśród ludzi kultury, przede wszystkim ze względu na charakter miejsca.
Możliwości adaptacyjno-aranżacyjne przestrzeni sprawiają, że każdy projekt ma swój odrębny charakter, co pozwala każdorazowo stworzyć niepowtarzalny klimat artystyczny.

W Bazie Zbożowej od ponad pięciu lat prowadzone są całoroczne, bezpłatne działania warsztatowe z zakresu muzyki, teatru, plastyki, filmu i fotografii, skierowane do młodzieży w wieku 15-25 lat.
Warsztaty prowadzone są przez siedem dni w tygodniu i umożliwiają młodym artystom rozwijać nie tylko swoje zainteresowania artystyczne, ale także pobudzają do kreatywności i rozwijania umiejętności artystycznych.

Źródło : http://baza-zbozowa.eu/s,2,O_nas.html
Charakterystyka obiektu
  • parking
Bilety
  • wstęp bezpłatny
Mówimy w języku
  • polski

Komentarze i oceny

Brak komentarzy
 

Dodaj komentarz

Zaloguj się tutaj


 -

Właściciel serwisu:                   Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright 2010-2018 © gdziebylec.pl – cała Polska w kieszeni           Developed by:   Projektowanie stron WWW