-
Szukaj
Szukanie zaawansowane

 

Dane teleadresowe

ulicaAbrahama 40
kod pocztowy 81-395
miasto Gdynia
telefon1 +48 58 6222 494
e-mail cafe@clabe.pl
wwwwww.clabe.pl
 

Zdjęcia obiektu

Brak zdjęć

Dodaj zdjęcia
 

Tu byli

Będziesz pierwszy, kliknij tutaj

 

Wydarzenia

w najbliższym czasie brak zarejestrowanych wydarzeń


Dodaj wydarzenie
Pokaż więcej wydarzeń w tym obiekcie
Clabe Cafe & Restaurant
Województwo: pomorskie, powiat: Gdynia, gmina: Gdynia
Informacje podstawowe
Opis
Clabe to niezwykłe miejsce położone w centrum miasta, jednak z dala od zgiełku i ulicznego hałasu. Nowoczesne a zarazem przytulne wnętrze, z relaksującą muzyką w tle zachęca do spędzenia czasu z rodziną, spotkań biznesowych, jak i romantycznych chwil we dwoje. Poprzez zaangażowanie całego zespołu dba się tu o najmniejsze szczegóły i indywidualne podejście do gościa a najwyższa jakość potraw i Państwa zadowolenie to priorytet tego miejsca.

Do specjalności baru należy kawa w wielu odsłonach, przygotowywana z wyselekcjonowanych ziaren, przez doświadczonych baristów, na najwyższej klasy urządzeniach oraz koktajle bezalkoholowe, w szczególności porzeczkowo-malinowy. Szef Kuchni natomiast przeprowadzi Państwa przez kulinarną podróż po Świecie aby w końcowym etapie powrócić do Francji. Dla uprzyjemnienia Państwa czasu zadbano również o dostępność internetu, wysokiej jakości nagłośnienie z możliwością odtwarzania płyt oraz świeżą prasę. W bezpośrednim sąsiedztwie lokalu znajduje się bezpłatny parking.

źródło: www.clabe.pl
Mówimy w języku
  • polski

Komentarze i oceny

Brak komentarzy
 

Dodaj komentarz

Zaloguj się tutaj


 -

Właściciel serwisu:                   Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright 2010-2018 © gdziebylec.pl – cała Polska w kieszeni           Developed by:   Projektowanie stron WWW