-
Szukaj
Szukanie zaawansowane

 

Dane teleadresowe

ulicaParkowa 7
kod pocztowy 32–640
miasto Zator
GSM +4848667979220
e-mail info@dinozatorland.pl
wwwwww.dinozatorland.pl
 

Tu byli

Będziesz pierwszy, kliknij tutaj

 

Wydarzenia

w najbliższym czasie brak zarejestrowanych wydarzeń


Dodaj wydarzenie
Pokaż więcej wydarzeń w tym obiekcie
DinoZatorland
Województwo: małopolskie, powiat: oświęcimski, gmina: Zator
Informacje podstawowe
Opis
Park ruchomych dinozaurów w skali 1:1, Muzeum dinozaurów oraz park rozrywki. Największy na świecie ruchomy T-Rex oraz jedyny na świecie chodzący Triceratops. W parku rozrywki wiele różnych atrakcji: kino 5D Extreme, tor gokartowy, karuzele, kolejki i zjeżdżalnie, park wodny, muzeum i inne.

Park dinozaurów DinoZatorland to wspaniałe miejsce na spędzenie czasu z rodziną. Największą naszą atrakcją jest ścieżka edukacyjna w starym lesie, bogata nie tylko w "ożywione" prehistoryczne gady, ale również w piękne, kilkusetletnie okazy drzew.

Ten spacer pozwoli nam przenieść się w czasie o setki milionów lat. Będziemy również mogli wsłuchać się w przerażające odgłosy dinozaurów. Tu zastaniemy również figury pierwszych ludzi, jacy zamieszkiwali naszą planetę.
Nasz park został tak zaplanowany, by zainteresować nie tylko miłośników prehistorycznych gadów.

U nas na dobrą zabawę może liczyć każdy, bez żadnych ograniczeń wiekowych. Tutaj nie tylko można dużo dowiedzieć się o dinozaurach, dziejach stworzenia świata, czy minerałach, można również korzystać z wielu niesamowitych atrakcji, które są szczegółowo omówione na naszym portalu.
Charakterystyka obiektu
  • parking
  • restauracja / bar
  • sklepik z artykułami
  • WC
Bilety
  • wstęp płatny
Mówimy w języku
  • angielski
  • polski

Komentarze i oceny

średnia ocena ogólna: 5
6 Października 2010r. o 10:54
Chyba dobry pomysł, aby ożywić to senne i zapomniane miasteczko, jaki jest Zator. Dobry pomysł na przyciągnięcie turystów, a jednocześnie - silna konkurencja dla pobliskiego Inwałdu. Same dinozaury - bardzo realistyczne. Dla dzieci - ogromna frajda.
ocena ogólna
 

Dodaj komentarz

Zaloguj się tutaj


 -

Właściciel serwisu:                   Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright 2010-2018 © gdziebylec.pl – cała Polska w kieszeni           Developed by:   Projektowanie stron WWW