-
Szukaj
Szukanie zaawansowane

 

Dane teleadresowe

ulicaPiekarska 9/2
kod pocztowy 33-332
miasto Kraków
GSM +48 519 396 622
e-mail info@exitgame.pl
wwwwww.exitgame.pl
wskazówki dojazdu
Najłatwiej dojechać do nas wysiadając na Placu Wolnica. Poniżej jednak inne, dogodne połączenia: Tramwaje Linie 6, 8, 10, 13 Przystanek: Plac Wolnica i 5 minut na piechotę (230 metrów) Linie 18, 22, 52, 62 Przystanek: Orzeszkowej i 7 minut na piechotę (300 metrów) Autobusy Linie: 101, 112, 124, 144, 162, 164, 169, 173, 179, 184, 194, 424, 503 Przystanek: Centrum Kongresowe i 15 minut na piechotę (880 metrów).
 

Zdjęcia obiektu


więcej
 

Tu byli

Będziesz pierwszy, kliknij tutaj

 

Wydarzenia

w najbliższym czasie brak zarejestrowanych wydarzeń


Dodaj wydarzenie
Pokaż więcej wydarzeń w tym obiekcie
Escape room - Combinator ExitGame
Województwo: małopolskie, powiat: Kraków, gmina: Kraków
Informacje podstawowe
Opis

Co to jest EXITGAME?
Combinator to interaktywna gra przygodowa typu REAL LIFE ESCAPE GAME lub ESCAPE THE ROOM ze specjalnymi efektami. Podczas gry musicie rozwiązać powiązane ze sobą logicznie zadania, wykorzystując znalezione przedmioty i urządzenia. To wszystko czeka na Was tam, gdzie największym przeciwnikiem jest czas i zwątpienie!
Combinator jest najbardziej zelektronizowanym escape room’em w Krakowie, co czyni zabawę jeszcze bardziej ekscytującą i zaskakującą. Na 60 minut przeniesiecie się w zupełnie inny świat, w którym wszystko będzie zależało od Was i od Waszych decyzji.
To Wy nadacie bieg historii!

Obiekt posiada 2 pokoje :
Statek Piratów

Mamy przyjemność poinformować Was, że pokój Statek Piratów został uznany przez portal www.lockme.pl za NAJLEPSZY ESCAPE ROOM w Krakowie!!!

Niezmiennie jesteśmy w ścisłej czołówce NAJLEPSZYCH ESCAPE ROOMÓW W POLSCE !!!

co tym razem Was czeka?Płynęliście przez morza i oceany. Wiedliście spokojne życie na wodzie do czasu… aż doszło do starcia między Wami i piratami!

Przegraliście i teraz jesteście więźniami na ich statku.

Wasza przyszłość jest co najmniej nieciekawa…

Ale nadarzyła się okazja by wyjść cało z tej opresji. Piraci po udanej bitwie poszli do tawerny świętować swoje zwycięstwo i trochę za bardzo zabalowali… Macie godzinę aby ich przechytrzyć i uciec z ich statku. Piraci byli sprytni i przed wyjściem zabezpieczyli swój okręt. Będziecie więc musieli wykazać się nie lada zdolnościami, aby zwyciężyć, ale przy odrobinie szczęścia, sprytu, sprawności, być może Wam się to uda…

Gra jest przewidziana na 60 minut dla 2-5 osób.

Poziom trudności: dla średnio zaawansowanych/ zaawansowanych.


Krakowska Bestia

Krakowska Bestia to kultowy krakowski escape room, o którym mówi się już w całej Polsce. Dlaczego? Ponieważ przez rok utrzymywał się niezmiennie na pierwszym miejscu w Krakowie, a w 2016 roku udało mu się wspiąć na 1 miejsce w Polsce!!!

Co czeka Was w murach średniowiecznego zamku? Czy znacie legendę o Smoku Wawelskim?
No pewnie, że znacie!
Otóż, jak w każdej legendzie, tak i w tej jest ziarnko prawdy. Prawda jest taka, że ranny smok odleciał i skrył się głęboko w lochach starego zamczyska w dawno zapomnianej krainie.
Razem z Twoją drużyną jesteście już w środku tajemniczego, pełnego ukrytych przejść i lochów zamku. Waszym zadaniem jest odnaleźć leże bestii i ją zabić, wtedy też strzeżony przez nią skarb będzie należał do Was! A co najważniejsze- uratujecie mieszkańców Krakowa od Bestii, która wciąż ich nęka!
Kto z Was podejmie to wyzwanie?Gra przewidziana jest na 60 minut dla 2-5 osób.

Poziom trudności: podstawowy/ średnio zaawansowany.

Źródło : www.exitgame.pl
Ceny biletów
  • inny 150 PLN
  • normalny 100 PLN
Mówimy w języku
  • angielski
  • polski

Google Maps Street View

Komentarze i oceny

Brak komentarzy
 

Dodaj komentarz

Zaloguj się tutaj


 -

Właściciel serwisu:                   Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright 2010-2018 © gdziebylec.pl – cała Polska w kieszeni           Developed by:   Projektowanie stron WWW