-
Szukaj
Szukanie zaawansowane

 

Dane teleadresowe

ulicaGołębia 28A
kod pocztowy 89-309
miasto Bydgoszcz
GSM +48 880 600 303
e-mail kontakt@domzagadka.pl
wwwhttp://domzagadka.pl
 

Zdjęcia obiektu


więcej
 

Tu byli

Będziesz pierwszy, kliknij tutaj

 

Wydarzenia

w najbliższym czasie brak zarejestrowanych wydarzeń


Dodaj wydarzenie
Pokaż więcej wydarzeń w tym obiekcie
Escape room "Dom Zagadka"
Województwo: kujawsko-pomorskie, powiat: Bydgoszcz, gmina: Bydgoszcz
Informacje podstawowe
Opis
Escape room to rodzaj gry - zabawy w czasie rzeczywistym, w której głównym celem jest wydostanie się z zamkniętego pomieszczenia, pokoju poprzez rozwiązanie różnych logicznych zagadek i łamigłówek. W pokoju znajdują się ukryte rekwizyty, sekretne schowki, klucze, układanki, szyfry, kłódki, zamki czy też sejfy - to wszystko pomoże Wam wydostać się z pokoju i wygrać grę. To co jest w pomieszczeniach może mieć znaczenie w poszukiwaniu głównego klucza otwierającego pokój dlatego trzeba być niezwykle uważnym. Wszystkie zagadki, łamigłówki można rozwiązać bez użycia siły. Macie tylko 60 minut by się wydostać!
Zbierzcie paczkę znajomych od 2 do 5 osób i zmierzcie się z wyzwaniem. Przeżyjcie fantastyczną przygodę i spędźcie czas w niezapomniany sposób.

"Dom Zagadka" ma do zaoferowania 2 tematyczne pokoje:

1. Rycerski - błędy historii - czas 60 min, 2-5 osób, poziom trudności: średnio zaawansowany, tematyka: przygodowy
"Pierwszy pokój o tematyce rycerskiej w województwie kujawsko-pomorskim. Fabuła jest ściśle związana z legendą o powstaniu Bydgoszczy. Zostaniecie przeniesieni do czasów Byda i Gosta by naprawić błędy historii, które mogłyby zagrozić powstaniu Bydgoszczy. W średniowieczu musicie odnaleźć i zabrać przedmioty pochodzące z XXI wieku, które wcześniej ktoś umieścił celowo w czasach Byda i Gosta by zaburzyć bieg historii. To od Was zależy przyszłość miasta i jego dalsze losy. Macie 60 minut na wykonanie misji – później wehikuł czasu przestanie działać, a my prawdopodobnie nie będziemy mogli Wam już pomóc…"

2. Łowca umysłów - czas 60 min, 2-5 osób, poziom trudności: średnio zaawansowany, tematyka: przygodowy
"Edward był wybitnym naukowcem, całkowicie oddanym swojej pracy. Odrzucony przez rodzinę i nieakceptowany przez społeczeństwo stał się tajemniczym i zagadkowym samotnikiem rzadko opuszczającym swój pokój, w którym prowadzi badania i eksperymenty nad zachowaniem ludzkiego mózgu, a przynajmniej tak się wszystkim wydaje… Nikt nie przypuszcza, że w zgiełku miasta, w zaciszu swojego domu, pracuje on nad urządzeniem kontrolującym ludzkie myśli. Łowca umysłów zwabił Was podstępem do swojego pokoju by poddać testom. Chce skraść Wasze myśli, wymazać Waszą pamięć, by móc Wami manipulować. Macie 60 minut by wydostać się z pokoju Edwarda zanim stanie się najgorsze."

źródło: http://domzagadka.pl
Ceny biletów
  • inny - cena za pokój: 80-120 PLN
Bilety
  • wstęp płatny
Mówimy w języku
  • polski

Komentarze i oceny

Brak komentarzy
 

Dodaj komentarz

Zaloguj się tutaj


 -

Właściciel serwisu:                   Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright 2010-2018 © gdziebylec.pl – cała Polska w kieszeni           Developed by:   Projektowanie stron WWW