-
Szukaj
Szukanie zaawansowane

 

Dane teleadresowe

ulicaToruńska 30 pok.49
kod pocztowy 85-023
miasto Bydgoszcz
GSM +48 605 402 266
e-mail kontakt@elementescaperoom.pl
wwwhttps://escape-room-bydgoszcz.pl/
wskazówki dojazdu
Budynek Kinoteatru Adria
 

Zdjęcia obiektu


więcej
 

Tu byli

Będziesz pierwszy, kliknij tutaj

 

Wydarzenia

w najbliższym czasie brak zarejestrowanych wydarzeń


Dodaj wydarzenie
Pokaż więcej wydarzeń w tym obiekcie
Escape room "Element"
Województwo: kujawsko-pomorskie, powiat: Bydgoszcz, gmina: Bydgoszcz
Informacje podstawowe
Opis
Na samym początku - zbierz odpowiednią ekipę. Przyjaciół, rodzinę, współpracowników. Wyruszając w drogę trzeba mieć zaufaną drużynę! ostaniecie zamknięci w pokoju pełnym zagadek. Waszym najważniejszym zadaniem będzie odnalezienie klucza do wyjścia. Przyda się wam spostrzegawczość, bystry umysł i współpraca. Nad postępem waszej zabawy czuwać będzie Mistrz gry, który w razie potrzeby wspomoże was radą. Spieszcie się! Czas nie stoi w miejscu. Macie tylko 60 minut!

Pokój: Złoto umarłych - czas 60 min, 2-5 osób, poziom trudności: początkujący, tematyka: przygodowa
"Kapitan Roger Shiver zasłynął wieloma zasługami. O jego męstwie i przygodach krążą legendy. Nie wiadomo, które z nich są prawdziwe, a które nabrały mitycznej otoczki powtarzane z ust do ust. Jedna z nich spędza sen z powiek awanturnikom z całego świata – ta o wielkim SKARBIE UMARŁYCH, który Roger rzekomo zdobył przed laty i ukrył na swojej łajbie. Rzadko zdarza się dzień, kiedy można zakraść się na jego statek. Dziś on nastąpił – Shiver plądruje kolejną wyspę, a załoga, która miała pilnować okrętu posnęła spojona rumem. Macie 60 minut zanim kapitan powróci na swój statek. Złoto Umarłych to pokój przygodowy, do którego zapraszamy całe rodziny. Nie ma w nim strasznych elementów, a jedynie klimat pirackiej przygody."

źródło: https://escape-room-bydgoszcz.pl/
Ceny biletów
  • inny - cena za pokój: 80-110 PLN
Bilety
  • wstęp płatny
Mówimy w języku
  • angielski
  • polski

Komentarze i oceny

Brak komentarzy
 

Dodaj komentarz

Zaloguj się tutaj


 -

Właściciel serwisu:                   Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright 2010-2018 © gdziebylec.pl – cała Polska w kieszeni           Developed by:   Projektowanie stron WWW