-
Szukaj
Szukanie zaawansowane

 

Dane teleadresowe

ulicaGrodzka 17
kod pocztowy 85-109
miasto Bydgoszcz
GSM +48 510 359 003
e-mail biuro@letsplaythegame.pl
wwwhttp://www.letsplaythegame.pl
 

Zdjęcia obiektu

Brak zdjęć

Dodaj zdjęcia
 

Tu byli

Będziesz pierwszy, kliknij tutaj

 

Wydarzenia

w najbliższym czasie brak zarejestrowanych wydarzeń


Dodaj wydarzenie
Pokaż więcej wydarzeń w tym obiekcie
Escape room "Let's Play The Game"
Województwo: kujawsko-pomorskie, powiat: Bydgoszcz, gmina: Bydgoszcz
Informacje podstawowe
Opis
Nudzisz się już w domu ? Lubisz spędzać czas ze znajomymi? A może jesteś ciekawy nowych wyzwań? Najwyższy czas spróbować czegoś nowego! Zapraszamy do escape room "Let's Play The Game". Zabawa którą Ci proponujemy to coś więcej niż wyjście do kina, gra w kręgle, czy zwykła konsola. Wystarczy, że zabierzesz ze sobą kilku znajomych. Zabawa polega na tym, by wydostać się z pokoju. Proste ? Banalne? Być może wielu wam się tak wydaje. Jednak szereg zagadek, łamigłówek oraz mroczny klimat nie ułatwiają wyjścia. Tutaj musisz wykazać się spostrzegawczością, dobrą organizacją, współpracą, logicznym myśleniem i wyciąganiem wniosków. Kropką nad i w tej zabawie jest ciągła presja czasu. Czy adrenalina zablokuje Wam logiczne myślenie? Czy zmysły pierwotne przejmą górę i próba siły mięśni zamknie wam drogę wyjścia? Kto okaże się liderem ? Pamiętajcie jesteście zdani tylko na siebie!

Macie 60 minut na wydostanie się z pokoju. Nad bezpieczeństwem Waszej zabawy czuwa Mistrz gry. Na umówiony sygnał na ekranie monitora pojawią się podpowiedzi do zagadek. Po upływie czasu przeznaczonego na zabawę drzwi zostaną otwarte.

"Let's Play The Game" ma do zaoferowania 2 tematyczna pokoje:

1. Pokój egzorcysty - czas 60 min, 2-5 osób, poziom trudności: początkujący, tematyka: horror
"„Aniele, stróżu mój .... ‘’ Słowa te szeptaliśmy setki lat, z wiarą że niezbadana siła będzie nad nami czuwać. Z myślą, że istnieje strefa dobra i zła. Jednak nie zawsze jest tak jak byśmy chcieli. A co się stanie jak zło przejmie kontrolę nad człowiekiem ? Jeśli mrok wyjdzie z podziemi i zacznie się pałętać w świecie żywych? W książkach, filmach oraz opowieściach dobro zawsze zwycięża. Ale czy w rzeczywistości aby na pewno ? Stocz walkę z pozaziemską istotą, która przejmuje kontrolę nad niewinną, wolną od grzechu osobą. Pomóżcie jej, a co za tym idzie pomóżcie sobie. Macie niewiele czasu, bo zło rośnie w siłę. Wypędźcie demona i ucieknijcie z pokoju. Wykażcie się odwagą. Jest to próba której niepowodzenie odbije się na wszystkich ... Ruszcie się ! Upływający czas działa na Waszą niekorzyść... Próba czystości rozpoczęta..."

2. Powrót Piły - czas 60 min, 2-5 osób, poziom trudności: średnio zaawansowany, tematyka: horror
"Budzicie się w zamkniętej piwnicy. Jest ciemno i wilgotno. Przerażający chłód muska Wasze ciało. Do głowy nasuwa się tylko jedno pytanie : Co ja tu robię?. Nagle ku Waszym oczom ukazuję się jakaś postać. Opowiada o Waszym życiu i wytyka wady i błędy. Już domyślasz się co to za postać? W głowie kołaczą Ci się myśli: Nie to nie może być prawda! Dlaczego Ja? Niech ktoś mi pomoże ... Próbujesz się oszukiwać, jednak wszystko wskazuje na to że odpowiedź jest jasna! To Piła! Seryjny morderca którego tak nazwały media opowiadając o niekończących się ofiarach tego psychopaty. Wyjścia nie ma ! Staliście się następną notką w nekrologu. Kolejnym raportem policyjnym... Jednak ,,Piła ‘’mówi, że macie szansę się wydostać, po prostu „odkupcie’’ swoje winy. Czy dasz radę ? Czy pisane Ci jest żyć dalej? Pamiętajcie! Wystarczy tylko przestrzegać zasad. Gra się rozpoczęła..."

źródło: http://www.letsplaythegame.pl
Czynne
pn.-niedz.: 10:00-20:30
Ceny biletów
  • inny - cena za pokój: 79-99 PLN
Bilety
  • wstęp płatny
Mówimy w języku
  • polski

Komentarze i oceny

Brak komentarzy
 

Dodaj komentarz

Zaloguj się tutaj


 -

Właściciel serwisu:                   Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright 2010-2018 © gdziebylec.pl – cała Polska w kieszeni           Developed by:   Projektowanie stron WWW