-
Szukaj
Szukanie zaawansowane

 

Dane teleadresowe

ulicaAkademicka 23A
miasto Bydgoszcz
GSM +48 882 707 820
wwwwww.lovetoescape.pl
 

Zdjęcia obiektu

Brak zdjęć

Dodaj zdjęcia
 

Tu byli

Będziesz pierwszy, kliknij tutaj

 

Wydarzenia

w najbliższym czasie brak zarejestrowanych wydarzeń


Dodaj wydarzenie
Pokaż więcej wydarzeń w tym obiekcie
Escape room "Love to escape"
Województwo: kujawsko-pomorskie, powiat: Bydgoszcz, gmina: Bydgoszcz
Informacje podstawowe
Opis
O co chodzi z escape room? W wielkim skrócie… o to, aby wejść i wyjść. Gry typu escape mają swój początek w świecie gier komputerowych. Teraz masz możliwość przeniesienia zabawy do świata realnego… Zostajesz zamknięty w pokoju o określonej tematyce na 60 minut. Cała zabawa polega na tym, aby wydostać się z pokoju tylko i wyłącznie za pomocą siły umysłu. W pokoju czekają na Ciebie łamigłówki, zagadki, szyfry do złamania i klucze do znalezienia. Ostatni, który znajdziesz po rozwiązaniu wszystkich zagadek otwiera drzwi. Pamiętaj, że masz na to tylko 60 minut! Myślisz, że to dużo? Przekonaj się sam… Escape room to świetna alternatywa na doskonale Ci znane wyjścia do kina, pubu, na kręgle, itp. Escape room to pomysł na oryginalne spędzenie wolnego czasu, kreatywną randkę, integrację znajomych, ale także sposób na nietypowy wieczór panieński lub kawalerski. Gra przeznaczona jest dla wszystkich bez wyjątku. Nie liczy się wiek, a Twoja kreatywność i spryt. W końcu „umysł to broń, która nie wymaga kabury”.

Pokój Zamęt starego drwala - czas 60 min, 2-4 osób, poziom trudności: średnio zaawansowany, tematyka: fabularna
"Przemierzasz gęsty las. W dali zauważasz tylko drewnianą chatę. Pukasz, lecz nikt nie otwiera. Po chwili namysłu niepewnie uchylasz drzwi i przekraczasz próg. Stawiasz kolejne kroki, po czym zatrzymuje cię huk zatrzaskujących się drzwi. Po chwili orientujesz się, że jesteś w miejscu, w którym nie powinieneś być. Czy uda ci się rozwikłać zamęt starca do czasu, gdy on sam przekroczy próg chaty?"

źródło: www.lovetoescape.pl
Ceny biletów
  • inny - cena za pokój: 79-99 PLN
Bilety
  • wstęp płatny
Mówimy w języku
  • polski

Komentarze i oceny

Brak komentarzy
 

Dodaj komentarz

Zaloguj się tutaj


 -

Właściciel serwisu:                   Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright 2010-2018 © gdziebylec.pl – cała Polska w kieszeni           Developed by:   Projektowanie stron WWW