-
Szukaj
Szukanie zaawansowane

 

Dane teleadresowe

ulicaGdańska 163
kod pocztowy 85-915
miasto Bydgoszcz
GSM +48 696 920 086
e-mail info@1h.bydgoszcz.pl
wwwhttps://1h.bydgoszcz.pl
wskazówki dojazdu
Teren CWZS Zawisza, budynek strzelnicy
 

Zdjęcia obiektu


więcej
 

Tu byli

Będziesz pierwszy, kliknij tutaj

 

Wydarzenia

w najbliższym czasie brak zarejestrowanych wydarzeń


Dodaj wydarzenie
Pokaż więcej wydarzeń w tym obiekcie
Escape room "One Hour"
Województwo: kujawsko-pomorskie, powiat: Bydgoszcz, gmina: Bydgoszcz
Informacje podstawowe
Opis
Macie 60 minut aby obrabować bank i wydostać się z pułapki. Zapoznajecie się ze scenariuszem i zaczynacie działać - od pierwszej sekundy. Wchodzicie i w całym pomieszczeniu szukacie wskazówek - mogą być one ukryte wszędzie. Nie przegapcie niczego, zbierajcie w jednym miejscu znalezione podpowiedzi aby potem połączyć je w całość. Szukajcie niebanalnych rozwiązań i nie przegapcie tych dziecinnie prostych. Pracujcie zespołowo i dynamicznie. Dzielcie się spostrzeżeniami ze swoim zespołem. Nie uwierzycie jak genialne pomysły mogą przyjść do głowy przy wspólnej burzy mózgów i partnerskim działaniu.

Pokój Skarbiec - czas 60 min, 3-6 osób, poziom trudności: średnio zaawansowany, tematyka: kryminalna
"To miało być proste zadanie. Tylko jeden ochroniarz, idealny plan i grupa najlepszych specjalistów w swoim fachu. Jednak nie wszystko poszło po Waszej myśli. Jeden błąd sprawił, że wszystko się posypało. Musicie improwizować, a macie jedynie godzinę zanim zjawią się gliny. Skarbiec to niezwykła kombinacja nowoczesnych technologii i zaskakującej, sensacyjnej fabuły. Każdy najdrobniejszy szczegół został maksymalnie dopracowany tak abyście poczuli się jak w autentycznej sytuacji. Niezliczona ilość sprytnie rozmieszczonych skrytek, różnorodnych systemów kodujących, oryginalnych rekwizytów oraz porywające i zaskakujące zwroty akcji. Nad całą rozgrywką czuwa ostatni członek Waszej ekipy - hacker Spinol."

źródło: https://1h.bydgoszcz.pl
Ceny biletów
  • inny - cena za pokój: 120-135 PLN
Charakterystyka obiektu
  • karty płatnicze
  • parking
Bilety
  • wstęp płatny
Mówimy w języku
  • angielski
  • polski

Komentarze i oceny

Brak komentarzy
 

Dodaj komentarz

Zaloguj się tutaj


 -

Właściciel serwisu:                   Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright 2010-2018 © gdziebylec.pl – cała Polska w kieszeni           Developed by:   Projektowanie stron WWW