-
Szukaj
Szukanie zaawansowane

 

Dane teleadresowe

ulicaWalecznych 57/52
miasto Warszawa
GSM +48 606 572 206
wwwhttps://warsawescape.pl
wskazówki dojazdu
piwnica, wejście na podwórko od ul. Niekłańskiej, klatka z Gabinetem Dentystycznym
 

Zdjęcia obiektu


więcej
 

Tu byli

Będziesz pierwszy, kliknij tutaj

 

Wydarzenia

w najbliższym czasie brak zarejestrowanych wydarzeń


Dodaj wydarzenie
Pokaż więcej wydarzeń w tym obiekcie
Escape room "Warsaw Escape"
Województwo: mazowieckie, powiat: Warszawa, gmina: Warszawa
Informacje podstawowe
Opis
"Warsaw Escape" to nowy wymiar gier typu real life escape room! Zlokalizowany w klimatycznym schronie z czasów zimnej wojny - obudzi w Was instynkt ucieczki. Stworzony z pasji - inspirowany gamebook’ami - oparty na Waszej wyobraźni! My stworzyliśmy niezwykły klimat i oryginalne zagadki... a Wy oderwiecie się od codzienności i wyłączycie szablonowe myślenie! Napiszcie scenariusz własnej opowieści i zostańcie bohaterami niezwykłej przygody, która na długo pozostanie w Waszej pamięci! To od Was zależy jak potoczy się gra! Czy jesteście gotowi podjąć wyzwanie? "Warsaw Escape" to escape room na warszawskiej Saskiej Kępie, w którym wraz ze znajomymi przyjemnie spędzisz wolny czas. Na rozwiązanie wszystkich zagadek będziecie mieli tylko 60 minut. Zegar tyka...

"Warsaw Escape" ma do zaoferowania 2 tematyczne pokoje:

1. Zemsta Alchemika - czas 60 min, 2-4 osób, poziom trudności: średnio zaawansowany, tematyka: thriller
"Mistrz alchemii Michał Sędziwój, u kresu swojego życia prosi Was o odnalezienie Panaceum. Jako młodzi adepci, zgłębiający tajniki alchemicznej wiedzy, wyruszacie w daleką podróż na Wschód. Wyczerpani wędrówką znajdujecie schronienie w izbie, której półmrok rozprasza wątły blask świec. Nie macie pojęcia, że odziany w ponure szaty Gospodarz to skryty wróg Waszego Mistrza, który w akcie zemsty postanawia przeprowadzić na Was tajemnicze eksperymenty... Macie zaledwie 60 minut, aby uwolnić się przed powrotem Szalonego Alchemika! Co Was czeka jeśli nie zdołacie uciec? A może odkryjecie jego mroczną tajemnicę? Wybór należy do Was! Zanurzcie się w świecie alchemii…"

2. Mała apokalipsa - czas 60 min, 2-3 osób, poziom trudności: początkujący, tematyka: kryminalna
"Co my tutaj robimy? Obudziliście się, ale nic nie pamiętacie. Wkrótce odkryjecie co jest Waszym celem. Musicie udaremnić odpalenie Brudnej Bomby i pomóc ująć terrorystę. Czy uda Wam się zapobiec radioaktywnemu skażeniu Europy? Macie tylko 60 minut, aby rozbroić Brudną Bombę!"

źródło: https://warsawescape.pl
Ceny biletów
  • inny - cena za pokój: 120-150 PLN
Bilety
  • wstęp płatny
Mówimy w języku
  • polski

Komentarze i oceny

średnia ocena ogólna: 5
26 Maja 2017r. o 10:20
No właśnie, różnie to bywa. Z drugiej strony, jak człowiek miałby do wszystkich właścicieli chodzić i o to pytać to pewnie zajęłoby to sporo czasu. Ja bym nie miała nic przeciwko gdybym miała np. kawiarnię i ktoś ją i jej zdjęcia wrzucił do internetu.
ocena ogólna
26 Maja 2017r. o 09:58
ciekawe z tymi zdjęciami. Ja dodaję tylko swoje, a i to się nieraz zastanawiam, czy się ktoś nie doczepi. może należałoby w takich wypadkach kontaktować się z właścicielami obiektów, przecież to dla nich faktycznie reklama. Chociaż ludzie mają różne poglądy i zapatrywania.
ocena ogólna
25 Maja 2017r. o 22:13
No oby :D Dokładnie to dla nich reklama :)
ocena ogólna
25 Maja 2017r. o 22:03
Miejmy nadzieję, że nikt się nie doczepi ;-) wszak to dodatkowa reklama escape roomów.
ocena ogólna
25 Maja 2017r. o 21:15
PS. Już z pół roku temu chciałam dodać na stronę takie pokoje, bo byłam w jednym ze znajomymi, ale nie wiedziałam czy dodać je do kategorii "ciekawe miejsce" czy innej. Fajnie, że powstała odpowiednia kategoria i będzie je można tam dodawać.
ocena ogólna
25 Maja 2017r. o 19:09
Dobrze, że o tym napisałam, bo nie miałam pojęcia, że tak można dodawać zdjęcia. Zawsze dodawałam przy obiekcie, a nie tak jak Pan pisze. Jeśli pisze na stronie : "Wszelkie prawa zastrzeżone" to można takie zdjęcia dodawać? Ja nigdy nie dodawałam bo się bałam, że ktoś potem się do mnie "doczepi".
ocena ogólna
25 Maja 2017r. o 14:34
Nie wrzucam zdjęć, które nie są dostępne na stronach właścicieli pokoi. Jak Pani pewnie zauważyła, zdjęcia dodatkowo podlinkowane są do stron internetowych escape roomów z podaniem ich właścicielstwa oraz klauzuli "Wszelkie prawa zastrzeżone". Wrzucając zdjęcia do serwisu korzystam z opcji "Dodaj zdjęcia" na stronie głównej serwisu gdziebylec.pl (po prawej stronie przy sekcji "Najlepsze zdjęcia". Dzięki temu mogę szczegółowo opisać każde z nich podając źródło, autorstwo i wpisując klauzulę.
ocena ogólna
24 Maja 2017r. o 20:19
Takie pokoje są super zwłaszcza dla lubiących zagadki. Panie Adamie czy nikt się nie doczepi do zdjęć, które Pan wrzucił ? Wiem, że właściciele takich pokoi (przynajmniej w Poznaniu ) nie życzą sobie żeby wrzucać do internetu zdjęć z wnętrz takich pokoi, żeby ludzie nie wiedzieli co ich czeka.
ocena ogólna
24 Maja 2017r. o 13:28
Tak, escape roomy są teraz bardzo popularne, zwłaszcza wśród grup znajomych. Dostarczają wielu emocji i rozrywki, rozwijają współpracę w zespole.
ocena ogólna
24 Maja 2017r. o 13:17
Podobno gry tego typu są bardzo ciekawym przeżyciem, wprost doznaniem,za granicą jest to dosyć popularny sposób na wspólną zabawę. Miło, że i u nas ktoś o tym pomyślał. Czytając opisy tutaj zamieszczone i widząc te piękne zdjęcia , nie wątpię, że jest to znakomite miejsce na rozrywkę i odrobinę adrenaliny.Brawo.
ocena ogólna
 

Dodaj komentarz

Zaloguj się tutaj


 -

Właściciel serwisu:                   Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright 2010-2018 © gdziebylec.pl – cała Polska w kieszeni           Developed by:   Projektowanie stron WWW