-
Szukaj
Szukanie zaawansowane

 

Dane teleadresowe

ulicaJagiellońska 73
kod pocztowy 85-027
miasto Bydgoszcz
GSM +48 509 575 174
e-mail kontakt@wyjscieawaryjne.pl
wwwhttp://www.wyjscieawaryjne.pl
 

Zdjęcia obiektu


więcej
 

Tu byli

Będziesz pierwszy, kliknij tutaj

 

Wydarzenia

w najbliższym czasie brak zarejestrowanych wydarzeń


Dodaj wydarzenie
Pokaż więcej wydarzeń w tym obiekcie
Escape room "Wyjście Awaryjne"
Województwo: kujawsko-pomorskie, powiat: Bydgoszcz, gmina: Bydgoszcz
Informacje podstawowe
Opis
Zasada escape room jest prosta: zamykamy Was, ale nie na długo. To raptem cztery kwadranse, w trakcie których musicie uwolnić się z przygotowanego przez nas pomieszczenia lub nawet kilku pokoi. Z pozoru banalne zadanie nie jest jednak takie proste. Wyjście Awaryjne najeżone jest niespodziankami, zagadkami, a także dziwacznymi przedmiotami, z których każdy jest albo właściwą drogą do ewakuacji albo fałszywą alejką zbudowaną przez nas z pełną premedytacją! Nie dajcie się zmylić!

"Wyjście Awaryne" ma do zaoferowania 3 tematyczne pokoje:

1. Plan na włam - czas 60 min, 2-5 osób, poziom trudności: dla doświadczonych, tematyka: kryminalna
"Zlecenie jakich wiele? Na pierwszy rzut oka zadanie banalnie proste: kontrakt na drogocenny obraz ukryty w nielegalnym kasynie. Rutynowe mafijne porachunki. Wkraczamy bocznymi drzwiami, namierzamy świecidełka - nikt nic nie widzi. Okazuje się, że to tylko ulotna teoria, a zwykłe wytrychy nie wystarczą. Czas szybko ucieka, a razem z nim szansa na powodzenie wspólnej akcji. Wrócisz z łupem czy bez?"

2. Legenda miecza - czas 60 min, 2-5 osób, poziom trudności: średnio zaawansowany, tematyka: przygodowa
"Wyrusz po przygodę! Wezwano Cię na tajne spotkanie u podnóża najwyższej góry, na szczycie której posadowiona jest olbrzymia twierdza zwana Czarnym Zamkiem. W trakcie rozmów okazało się, iż w fortecy znajduje się pradawny oręż - Excalibur, którego zdobycie odmieni losy Królestwa. Wiadomo też, że po miecz wyruszył wrogi wywiad innego państwa. Twoim zadaniem jest zdobyć Excalibur przed wrogiem, jednak droga do niego nie jest prosta - brama zamku została zasypana, a sam miecz został zaklęty na wieki potężną magią. Posiadasz wiedzę o tajemnej ścieżce do Zamku, dzięki której zyskasz przewagę. Musisz uratować królestwo, ale droga do zwycięstwa i chwały nie będzie prosta. "

3. Cela nr 4 - czas 60 min, 2-5 osób, poziom trudności: początkujący, tematyka: kryminalna
"Trafiłeś za kratki! Winny czy niewinny? W tym momencie nie jest to istotne - nikt Cię nie słucha. Śledztwo dopiero co rusza, a ten areszt stanie się Twoim domem chyba na dłuższą chwilę. Razem z Tobą wspólnicy – włam się nie powiódł! Każde kolejne przesłuchanie oddala Was od odzyskania wolności, mają dowody. Czy wykorzystacie szczęśliwy zbieg okoliczności i umkniecie sprawiedliwości?
Nie będzie to łatwe. Naczelnik całkiem niedawno zainstalował nowe zabezpieczenia. Wieść niesie, że niektórym już się udało."

źródło: http://www.wyjscieawaryjne.pl
Charakterystyka obiektu
  • parking
Bilety
  • wstęp płatny
Mówimy w języku
  • angielski
  • polski

Komentarze i oceny

Brak komentarzy
 

Dodaj komentarz

Zaloguj się tutaj


 -

Właściciel serwisu:                   Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright 2010-2018 © gdziebylec.pl – cała Polska w kieszeni           Developed by:   Projektowanie stron WWW