-
Szukaj
Szukanie zaawansowane

 

Dane teleadresowe

ulicaJagiellońska 36A/6U
miasto Bydgoszcz
GSM +48 574 057 918
e-mail bydgoszcz@escape​rooms.pl
wwwhttp://bydgoszcz.escaperooms.pl/
wskazówki dojazdu
Jadąc od ronda Jagiellonów w stronę Fordonu, za budynkiem NOT. Zaparkować można przy budynku NOT lub na parkingu przy dworcu PKS.
 

Zdjęcia obiektu

Brak zdjęć

Dodaj zdjęcia
 

Tu byli

Będziesz pierwszy, kliknij tutaj

 

Wydarzenia

w najbliższym czasie brak zarejestrowanych wydarzeń


Dodaj wydarzenie
Pokaż więcej wydarzeń w tym obiekcie
Escaperooms.pl Bydgoszcz
Województwo: kujawsko-pomorskie, powiat: Bydgoszcz, gmina: Bydgoszcz
Informacje podstawowe
Opis
"Escaperooms.pl" to gry akcji typu escape room – wydostań się z pokoju. Grałeś już w taką grę na komputerze? A może podobał Ci się film „Piła”? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie coś podobnego, NA ŻYWO, z tą różnicą, że nie będzie trzeba obcinać sobie nogi ;-)
Gra przeznaczona jest dla grup od 2 do 5 osób. Jedyne, co trzeba zrobić, to wydostać się z zamkniętego pokoju. Macie na to 60 minut. W pokojach umieściliśmy wiele przedmiotów, kodów, ukrytych wskazówek. Wszystko to może pomóc Twojej ekipie w ucieczce. Musicie współpracować, inaczej możecie zostać zamknięci w pokoju na zawsze… Mistrz gry stale monitoruje rozgrywkę i może pomóc Twojej drużynie, jeśli utkniecie w martwym punkcie. W Warszawie przy ul. Złotej 11 przygotowaliśmy 5 pokoi gier typu escape room o różnej tematyce, każdy z nich to inna przygoda. Od czego chcesz zacząć?

"Escaperooms.pl" w Bydgoszczy ma do zaoferowania 3 tematyczne pokoje:

1. The room of the lost child - czas 60 min, 2-5 osób, tematyka: fabularna
"To prosty i czysty dziecięcy pokój, ze wszystkimi zabawkami i rzeczami, które powinny tu być. Brakuje tylko jednego. Dziecka. Ktoś w nieznany sposób zabrał je stąd. Waszym zadaniem jest dowiedzieć się co się stało i wydostać się z pokoju nim minie czas. Wykorzystaj wszystkie przedmioty, nawet jeśli wydaje Ci się, że to zwykła zabawka. Powodzenia."

2. The office of John Monroe - czas 60 min, 2-5 osób, tematyka: kryminalna
"John Monroe był prywatnym detektywem. BYŁ. Umarł całkiem niedawno. Policja twierdzi, że było to morderstwo, więc biuro jest wciąż zapieczętowane. Ty i Twój zespół macie godzinę, aby rozejrzeć się po pomieszczeniu, znaleźć dowody i wskazówki, żeby dowiedzieć się kto i dlaczego zabił Johna Monroe! Owocnych poszukiwań!"

3. The aztec temple - czas 60 min, 2-5 osób, tematyka: przygodowa
"Kto z nas nie był pod wrażeniem lmowych przygód Indiany Jones’a lub godzinami nie próbował rozwikłać zagadek antycznych świątyń razem z Larą Croft. Oto niepowtarzalna okazja, by na 60 minut stać się swoim ululubionym bohaterem! Rozwikłaj zagadkę opartą na azteckiej mitologii i wydostań się ze świątyni nim zostaniesz złożony w ofierze. Twojemu poprzednikowi się to nie udało i na zawsze pozostał w pomieszczeniu grobowca..."

źródło: http://bydgoszcz.escaperooms.pl/
Mówimy w języku
  • polski

Komentarze i oceny

Brak komentarzy
 

Dodaj komentarz

Zaloguj się tutaj


 -

Właściciel serwisu:                   Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright 2010-2018 © gdziebylec.pl – cała Polska w kieszeni           Developed by:   Projektowanie stron WWW