-
Szukaj
Szukanie zaawansowane

 

Dane teleadresowe

ulicaZwycięstwa 23
miasto Białystok
GSM +48 728 162 053
wwwwww.formozaclub.entro.pl
wskazówki dojazdu
Klub jest zlokalizowany przy głównej trasie prowadzącej z centrum miasta w kierunku drogi wylotowej na Warszawę, w odległości 300m od dworca PKP.
 

Zdjęcia obiektu


więcej
 

Tu byli

Będziesz pierwszy, kliknij tutaj

 

Wydarzenia

w najbliższym czasie brak zarejestrowanych wydarzeń


Dodaj wydarzenie
Pokaż więcej wydarzeń w tym obiekcie
FormozaClub - Bilard & Games
Województwo: podlaskie, powiat: Białystok, gmina: Białystok
Informacje podstawowe
Opis
FormozaClub to profesjonalny klub bilardowy zaprojektowany przez współwłaściciela Wojciecha Przybysza i wykonany przez firmę ET-Bilard z Wasilkowa k/Białegostoku. Klub jest wspaniałym miejscem, gdzie nie tylko można pograć w bilard, ale również aktywnie spędzić czas w gronie przyjaciół i znajomych.
FormozaClub, to 400 m2 powierzchni, ponad 100 miejsc siedzących i 12 luksusowych 9-stopowych stołów bilardowych wiodących producentów na świecie takich jak: SamBillares ,Aileex i Leo. W specjalnie przygotowanej sali można pograć na wspaniałym ważącym 1200 kg, 12 stopowym snookerze Winner Luxury firmy LEO.
FormozaClub to też ciekawi ludzie: współwłaścicielem jest Dariusz Snarski - znany pięściarz białostocki, ulubieniec publiczności w Polsce i za granicą. W klubie można nabyć akcesoria bilardowe, a także oddać swój kij do naprawy.

Oferta klubu w skrócie: 12 stołów bilardowych 9 stopowych do gry w pool, 1 stół 12 stopowy do gry w snooker, 2 air hockey 7 stopowe, piłkarzyki, darty, urządzenia redemption, drink&cafe bar, catering.
Czynne
codziennie 14:00 do 24:00
Charakterystyka obiektu
  • restauracja / bar
  • sklepik z artykułami
  • WC
Bilety
  • wstęp bezpłatny
  • wstęp częściowo płatny
  • wstęp płatny
Mówimy w języku
  • polski

Komentarze i oceny

Brak komentarzy
 

Dodaj komentarz

Zaloguj się tutaj


 -

Właściciel serwisu:                   Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright 2010-2018 © gdziebylec.pl – cała Polska w kieszeni           Developed by:   Projektowanie stron WWW