-
Szukaj
Szukanie zaawansowane

 

Dane teleadresowe

ulicaŻabia 19C
miasto Zawiercie
GSM +48601930745
e-mail havanaklub@wp.pl
 

Zdjęcia obiektu


więcej
 

Tu byli

Będziesz pierwszy, kliknij tutaj

 

Wydarzenia

w najbliższym czasie brak zarejestrowanych wydarzeń


Dodaj wydarzenie
Pokaż więcej wydarzeń w tym obiekcie
Havana
Województwo: śląskie, powiat: zawierciański, gmina: Zawiercie
Informacje podstawowe
Opis
Klub HAVANA powstał 2 lipca 2004 roku. Jak sama nazwa wskazuje, swoim klimatem nawiązuje do słonecznych rejonów Kuby. Palmy, bambusy, kokosy to coś, co można spotkać na każdym kroku w dwupoziomowym budynku HAVANY. Nasi barmani obsługujący 5 barów, serwują jedyne w swoim rodzaju drinki. Na ternie HAVANY znajduje się klub AQUARIUM, w którym można posłuchać muzyki w dowolnym klimacie spokojnie rozmawiając z przyjaciółmi. Można zarezerwować klub AQUARIUM, organizując tam imprezy okolicznościowe w zamkniętym gronie przyjaciół.
Profesjonalne oświetlenie i wysokiej klasy sprzęt grający, są wizytówką klubu. W HAVANIE odbywają się cykliczne imprezy typu LOGARYTHMIKA, ILLEGAL DANCE czy ELECTRO NIGHT HOUSE, które znalazły uznanie wśród gości. Ponadto klub organizuje specjalne MEGA IMPREZY, na których występują gwiazdy polskiej jak i zagranicznej sceny.
Charakterystyka obiektu
  • bar
  • organizacja imprez zamkniętych
  • parking
  • restauracja
Bilety
  • wstęp płatny
Mówimy w języku
  • polski

Komentarze i oceny

Brak komentarzy
 

Dodaj komentarz

Zaloguj się tutaj


 -

Właściciel serwisu:                   Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright 2010-2018 © gdziebylec.pl – cała Polska w kieszeni           Developed by:   Projektowanie stron WWW