-
Szukaj
Szukanie zaawansowane

 

Dane teleadresowe

ulicaWrzoska
kod pocztowy 42-253
miasto Złoty Potok
GSM +48 606 452 137
e-mail pro-wall@pro-wall.pl
wskazówki dojazdu
Z Częstochowy i/lub z trasy nr. 1 (Warszawa-Katowice) kierujemy się na Kielce trasa nr 46 w kierunku na słynny Olsztyn (ruiny zamku) i na Złoty Potok.
 

Zdjęcia obiektu

Brak zdjęć

Dodaj zdjęcia
 

Tu byli

Będziesz pierwszy, kliknij tutaj

 

Wydarzenia

w najbliższym czasie brak zarejestrowanych wydarzeń


Dodaj wydarzenie
Pokaż więcej wydarzeń w tym obiekcie
Jurajski Park Linowy w Złotym Potoku
Województwo: śląskie, powiat: częstochowski, gmina: Janów
Informacje podstawowe
Opis
Mosty, ruchome belki umocowane około ośmiu metrów nad ziemią i zjazdy na linie tzw. tyrolki - w sumie 15 przeszkód będzie do pokonania w Parku Linowym, który powstał w jurajskim lesie, położonym w Złotym Potoku koło Hotelu Kmicic.

Amatorów mocnych wrażeń zapraszamy już w długi czerwcowy weekend - informuje Krzysztof Kowacz, który wraz z Marcinem Kozłem jest inicjatorem tego przedsięwzięcia.

Sprzęt i urządzenia posiadają wymagane atesty. Liny użyte do konstrukcji wytrzymują ciężar siedmiu ton. Wszyscy pokonujący tor przeszkód są zabezpieczeni linami i zakładają kaski. Osoby, które po raz pierwszy chcą przemierzyć tor, odbywają szkolenie.

Samodzielnie tor mogą pokonywać osoby powyżej 14 lat. Dzieci od 130 cm wzrostu do lat 14, tor mogą pokonać tylko w towarzystwie instruktora lub dorosłego opiekuna.
Czynne
Od kwietnia do końca czerwca i od września do października czynny w weekendy od 11 do zmierzchu. W tygodniu tylko dla grup powyżej 15 osób.
Lipiec i sierpień otwarte codziennie od 11 do zmierzchu.
Ceny biletów
  • ulgowy 20 PLN
  • normalny 25 PLN
Bilety
  • wstęp bezpłatny
  • wstęp częściowo płatny
  • wstęp płatny
Mówimy w języku
  • polski

Komentarze i oceny

Brak komentarzy
 

Dodaj komentarz

Zaloguj się tutaj


 -

Właściciel serwisu:                   Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright 2010-2018 © gdziebylec.pl – cała Polska w kieszeni           Developed by:   Projektowanie stron WWW