-
Szukaj
Szukanie zaawansowane

 

Bonus z kartą Bywaj-Club

15% zniżki na wszystkie atrakcje z kartą "Bywaj-Club"

Zamów kartę Bywaj-Club

Jesteś właścicielem obiektu – Przystąp do Bywaj-Club

 

Dane teleadresowe

kod pocztowy 55-080
miasto Sokolniki
telefon1 +48 50 1241 213
GSM +48 501 241 213
e-mail przygoda@adrenalina-park.pl
wwwhttp://www.adrenalina-park.pl
 
 

Tu byli

Będziesz pierwszy, kliknij tutaj

 

Wydarzenia

w najbliższym czasie brak zarejestrowanych wydarzeń


Dodaj wydarzenie
Pokaż więcej wydarzeń w tym obiekcie
Kraina Dzieci - Adrenalina Park
Województwo: dolnośląskie, powiat: wrocławski, gmina: Kąty Wrocławskie
Informacje podstawowe
Opis
Masz już dość hałasu, miejskiego zgiełku…. Potrzebujesz ciszy, spokoju, relaksu dla siebie i najbliższych… lepiej nie mogłeś trafić. Trafiłeś w idealne miejsce do wypoczynku z rodziną. Adrenalina Park to ponad 12 ha malowniczego terenu w dolinie rzeki Strzegomka. Przepiękny krajobraz, wokół same lasy. Czy można chcieć czegoś więcej?

Zabierzcie ze sobą kocyk, rozłóżcie go na trawie i łapcie promyki słońca. Posłuchajcie jak ptaki pięknie ćwierkają. A gdy się znudzicie możecie wybrać się na wycieczkę do lasu pieszą lub rowerową. Pokażcie dzieciom, co w trawie piszczy, może uda Wam się wspólnie wypatrzeć wiewióreczkę

Nie możemy zapomnieć o naszej rzeczce - spacer wzdłuż rzeki dla tych mniej aktywnych, ale jeśli macie trochę więcej sił i chcecie przeżyć przygodę z miniraftingiem - to trafiliście w idealne miejsce. Rodzinny spływ pontonem - na pewno na długo pozostanie w waszych wspomnieniach. Pomyślcie ile frajdy może przynieść to Waszym dzieciom.

A jeśli tylko poczujecie burczenie w brzuszkach- zapraszamy do baru Natura na obiadek. Może lody albo gofry na deser- maluchy na pewno Wam nie odmówią.

Zapraszamy Was do zabawy tak niezwykłej, że długo będziecie opowiadać kolegom, koleżankom, babci, dziadkowi jacy byliscie dzielni, jakie trudności-łatwości pokonaliście... Park linowy, zjazd na 100 m linie, quady, strzelnice, trampolina, zorba, boiska do gry i inne. A rodzice ? Zobaczycie jacy będą dumni, przypomnijcie im zeby zabrali ze sobą aparat to przecież trzeba uwiecznić.

Co to za atrakcje?

Ci z Was, którzy nie mają jeszcze 120 cm wzrostu.
Dla Was jest wieeeelka piaskownica z zabawkami, ślizgawki, huśtawki, różne przeszkody. Dla tych co lubia malować, duże tablice gdzie możecie namalowac co tylko chcecie.
Dla troche odwazniejszych 2 bezpłatne minityrolki. A jezeli skończyłes juz 4 lata to koniecznie spróbuj jazdy quadem po super torze. Jeszcze jedno: turlanie w zorbie, to naprawdę super zabawa.
Na koniec strzel w sam środek tarczy z łuku i spróbuj (z pomocą rodziców) ustrzelić z "farby" garnek albo jak chcesz oponę. Zresztą sam wybierzesz sobie cel.
Mozesz jeszcze trochę poskakać jak astroanuta na księżycu. Jeżeli chcesz poszukaj eurobangee.

Dla trochę większych (powyżej 120 cm wzrostu).
Możecie oczywiscie robić to wszystko co najmłodsi, ale tylko dla Was jest park linowy i tyrolka aż 100 m. O jeździe quadami nie musimy wspominać. Tylko Twój wiek będzie decydował o tym jak "dużą maszyną" pojedziesz.

Jezeli masz powyżej 150 cm wzrostu to możesz polatać. Tyrolki i parki linowe (te dla dorosłych) tylko czekają, żebys je pokonał. Spróbuj też stoczyć się ze stromej góry w wielkiej kuli zwanej zorbą.

W Adrenalina Parku, oprócz parku linowego, Ty i Twoje pociechy możecie skorzystać z następujących atrakcji: Zorbing, Quady, Tyrolka, Paintball, Minirafting, Łucznictwo, Strzelnice, Rowery, Gry zespołowe, Eurobungee, Kula na wodzie, Adrenolot oraz Kraina dzieci.
Czynne
Kwiecień: so-nd i święta 11.00-20.00
Maj: pt-nd i święta 11.00-20.00
Czerwiec: pt-nd i święta 11.00-20.00
Lipiec: pt-nd i święta 11.00- 20.00
Sierpień: wt-nd i święta 11.00-20.00
Wrzesień: pt-nd i święta 11.00-19.00
Październik: so-nd 11.00 do zmierzchu
Korzystanie z atrakcji do 30 minut przed zamknięciem parku.
Charakterystyka obiektu
  • karty płatnicze
  • możliwość wynajęcia instruktora
  • parking
  • restauracja / bar
  • WC
Bilety
  • wstęp bezpłatny
  • wstęp częściowo płatny
Mówimy w języku
  • polski

Komentarze i oceny

średnia ocena ogólna: 5
14 Października 2012r. o 20:52
Zawsze intrygowała mnie ta kula. Widziałam jak turlali w niej ludzi np. z góry. Pewnie musi być w niej świetnie.
ocena ogólna
14 Października 2012r. o 14:44
Dla dzieciaków super atrakcja
ocena ogólna
 

Dodaj komentarz

Zaloguj się tutaj


 -

Właściciel serwisu:                   Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright 2010-2018 © gdziebylec.pl – cała Polska w kieszeni           Developed by:   Projektowanie stron WWW