-
Szukaj
Szukanie zaawansowane

 

Dane teleadresowe

ulicaPaczółtowice 328
kod pocztowy 32-063
miasto Paczółtowice
telefon1 +48 12 2588 530
e-mail strzelnica@krakow-valley.com
wwwwww.krakow-valley.com
 

Zdjęcia obiektu


więcej
 

Tu byli

Będziesz pierwszy, kliknij tutaj

 

Wydarzenia

w najbliższym czasie brak zarejestrowanych wydarzeń


Dodaj wydarzenie
Pokaż więcej wydarzeń w tym obiekcie
Krakow Valley Shooting Range
Województwo: małopolskie, powiat: krakowski, gmina: Krzeszowice
Informacje podstawowe
Opis
Obiekt posiada pięć stanowisk do strzelania z broni krótkiej z możliwością ustawiania tarcz w odległości od 10 do 25 metrów oraz pięć stanowisk do strzelania na odległość 50 m. W razie potrzeby istnieje możliwość uruchomienia dodatkowych pięciu stanowisk do strzelania z broni krótkiej.

Tory pistoletowe posiadają mechanicznie przesuwne tarcze sterowane bezprzewodowo, a tory karabinowe - mechaniczne zmieniacze tarcz sterowane przewodowo z obserwacją monitoringową. Posiadamy także urządzenia obrotowe tarcz używane przy strzelaninach części szybkich konkurencji pistoletowych. Klienci mają do dyspozycji dodatkowo po jednym stanowisku do prowadzenia strzelań w ruchu poprzecznym i podłużnym.

Strzelnica posiada atest zezwalający na prowadzenie treningów strzeleckich z broni bocznego i centralnego zapłonu o kalibrze do 11,43 mm ( 0,45’’).

Osoby, które nie posiadają własnej broni i odpowiednich uprawnień mogą skorzystać z szerokiej oferty broni obiektowej. Do dyspozycji mamy nowoczesne pistolety i rewolwery, np. Glock 17, Cz, Smith&Wesson. Dla chętnych do strzelania z długiej broni mamy do dyspozycji karabiny małokalibrowe i broń gładkolufową. Zapraszamy do korzystania z naszego obiektu w celu podnoszenia swoich umiejętności pod fachowym okiem zatrudnionych u nas instruktorów strzelectwa.
Czynne
Poniedziałek - niedziela: 12:00 - 20:00
Charakterystyka obiektu
  • karty płatnicze
  • możliwość wynajęcia instruktora
  • parking
  • restauracja / bar
  • WC
Bilety
  • wstęp płatny
Mówimy w języku
  • angielski
  • polski

Komentarze i oceny

Brak komentarzy
 

Dodaj komentarz

Zaloguj się tutaj


 -

Właściciel serwisu:                   Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright 2010-2018 © gdziebylec.pl – cała Polska w kieszeni           Developed by:   Projektowanie stron WWW