-
Szukaj
Szukanie zaawansowane

 

Dane teleadresowe

miasto Raduń
telefon1 +48 95 7689 906
GSM +48 667 710 410
wwwwww.modrylas.pl
wskazówki dojazdu
Wjazd na pole jest z drogi numer 160 między Choszcznem i Raduniem. Czasami gdy główny wjazd jest niedostępny, można wjechać na pole drogą leśną. Zjazd na drogę leśną z drogi numer 160 jest 300 metrów dalej w kierunku Radunia.
 

Zdjęcia obiektu


więcej
 

Tu byli

Będziesz pierwszy, kliknij tutaj

 

Wydarzenia

w najbliższym czasie brak zarejestrowanych wydarzeń


Dodaj wydarzenie
Pokaż więcej wydarzeń w tym obiekcie
Modry Las Golf Club
Województwo: zachodniopomorskie, powiat: choszczeński, gmina: Choszczno
Informacje podstawowe
Opis
Modry Las to wyjątkowo piękny kompleks golfowy położony na Pomorzu Zachodnim. Rozciąga się na 130 ha dziewiczego krajobrazu, łącząc w sobie to, co najlepsze: łagodnie opadające wzgórza, pola dzikich kwiatów i połacie modrego, brzozowo-sosnowego lasu. Wszystko okolone przez dwa spokojne jeziora zasilane wodą z pobliskiego źródła. 18-dołkowe pole mistrzowskie Modry Las jest pierwszym takim obiektem zaprojektowanym przez Gary'ego Player'a w centralnej Europie. Pole otworzyło się w 2008 roku jako prywatne pole golfowe z dostępem publicznym, na jego terenie odbywają się dziś turnieje PGA Polska. Fairwaye są wyznaczone przez zapierające dech w piersiach krajobrazy i strategicznie położone bunkry, które są sygnaturą Gary'ego Player'a. Modry Las został zbudowany aby stać się jednym z czołowych pól w Europie i może równać się z najlepszymi polami na świecie. W jego skład wchodzi 150 przylegających do fairwayów działek na rezydencje willowe, dom klubowy, driving range i pole treningowe. Lekcje w Akademii Golfa Modry Las prowadzone są przez zawodowego golfistę.
Charakterystyka obiektu
  • możliwość wynajęcia instruktora
  • parking
  • restauracja / bar
  • sklepik z artykułami
  • WC
Bilety
  • wstęp płatny
Mówimy w języku
  • angielski
  • polski

Komentarze i oceny

Brak komentarzy
 

Dodaj komentarz

Zaloguj się tutaj


 -

Właściciel serwisu:                   Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright 2010-2018 © gdziebylec.pl – cała Polska w kieszeni           Developed by:   Projektowanie stron WWW