-
Szukaj
Szukanie zaawansowane

 

Dane teleadresowe

ulicaMościska 9
kod pocztowy 08-455
miasto Mościska
telefon1 +48 72 3546 892
GSM +48 502 208 453
e-mail info@farmailuzji.pl
wwwhttp://www.farmailuzji.pl/
wskazówki dojazdu
Farma Iluzji znajduje się ok 85km od Warszawy i 80 km od Lublina. Można dojechać do niej jadąc trasą Warszawa -Lublin (skręt w Trojanowie) lub trasą Warszawa - Puławy (skręt w Paprotni). Od skrętów droga oznakowana jest tablicami.
 

Tu byli

Będziesz pierwszy, kliknij tutaj

 

Wydarzenia

w najbliższym czasie brak zarejestrowanych wydarzeń


Dodaj wydarzenie
Pokaż więcej wydarzeń w tym obiekcie
Park Edukacji i Rozrywki "Farma Iluzji"
Województwo: mazowieckie, powiat: garwoliński, gmina: Trojanów
Informacje podstawowe
Opis
Park Edukacji i Rozrywki "Farma Iluzji" wybudowany został we wsi Mościska, koło Woli Życkiej, na przepięknej, kilkuhektarowej działce o urozmaiconej rzeźbie terenu. Farma Iluzji to nie tylko przepiękny teren. To także miejsce pełne atrakcji dla dzieci i dorosłych.

W wizji projektanci parku chcieli odejść od powielania pomysłów, jakimi są już wszechobecne parki dinozaurów i miniatur. Szukano pomysłu unikatowego, czegoś, czego jeszcze nie było, co nie tylko pozwoli miło spędzić czas i odpocząć na łonie natury, ale jednocześnie pozwoli zaskoczyć racjonalny umysł i przewrócić zwyczajowe postrzeganie świata. Istotą działania parku jest oferowanie jak największej ilości atrakcji w cenie biletu oraz nieograniczanie czasu odwiedzin. Obecnie na farmie zwiedzić można następujące atrakcje: Latająca Chata Tajemnic, Muzeum Iluzji, Głowa na talerzu, Giga Szachy, Wiklinowy Labirynt, Zatoka Piratów, Pole Dmuchańców, Ścianka Wspinaczkowa, Studnia nieskończoności, Ścieżka Złudzeń, Drewniany plac zabaw i wiele innych wolno stojących i tajemniczych obiektów.

Gastronomia: barek ((hot-dogi, zapiekanki, frytki), ognisko (można samodzielnie upiec kiełbaski), kawiarnia/sklepik HOKUS POKUS (szeroki wybór kaw, herbat i innych napojów oraz lodów).

Na terenie parku rozrywki obowiązuje zakaz palenia papierosów z wyjątkiem wytyczonego do tego celu miejsca. Psy także mogą być gośćmi pod waruniem, że będą w kagańcu i cały czas na krótkiej smyczy. Farma znajduje się w środku lasu, ścieżki na terenie są utwardzone grysem. Parking i dojście z parkingu to zwykła leśna droga, więc wygodne obuwie mile wskazane.
Czynne
pn: nieczynne, wt-pt: 10-18, sb-nd, święta: 10:30-20
Ceny biletów
 • inny - rodzinny 2+2 (dzieci do lat 12): 60 PLN
 • normalny 2 PLN
 • ulgowy - do 12 lat: 16 PLN
Charakterystyka obiektu
 • karty płatnicze
 • obiekt przystosowany dla niepełnosprawnych
 • parking
 • restauracja / bar
 • sklepik z artykułami
 • WC
Bilety
 • wstęp płatny
Mówimy w języku
 • polski

Komentarze i oceny

Brak komentarzy
 

Dodaj komentarz

Zaloguj się tutaj


 -

Właściciel serwisu:                   Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright 2010-2018 © gdziebylec.pl – cała Polska w kieszeni           Developed by:   Projektowanie stron WWW