-
Szukaj
Szukanie zaawansowane

 

Dane teleadresowe

ulicaInżynierska 1
kod pocztowy 03-410
miasto Warszawa
telefon1 +48 22 1183 062
e-mail biuro@roomescape.pl
wwwhttps://roomescape.pl
 

Zdjęcia obiektu


więcej
 

Tu byli

Będziesz pierwszy, kliknij tutaj

 

Wydarzenia

w najbliższym czasie brak zarejestrowanych wydarzeń


Dodaj wydarzenie
Pokaż więcej wydarzeń w tym obiekcie
Room Escape
Województwo: mazowieckie, powiat: Warszawa, gmina: Warszawa
Informacje podstawowe
Opis
Real Life Escape Game to rodzaj zespołowej gry przygodowej offline, odbywającej się w specjalnie zaaranżowanym do tego celu pomieszczeniu (tzw. pokój zagadek), w której uczestnicy muszą: rozwiązywać szereg zagadek logicznych, otwierać tajne skrytki, odkrywać ukryte pomieszczenia, uruchamiać różnego rodzaju urządzenia i współpracować jako drużyna. Wszystkie te działania są powiązane ze sobą i prowadzą ku finałowi zabawy, jakim jest ucieczka z zamkniętego pokoju. Zabawa odbywa się w świecie rzeczywistym pod presją czasu i z reguły trwa 60 minut. Gra Escape Room odbywa się pod czujnym okiem kamer. Gdy uczestnicy mają problemy lub nie wiedzą, jak rozwiązać daną zagadkę, operator wyświetla na ekranie monitora podpowiedzi. Jest to zupełnie nowy rodzaj rozrywki, w którą mogą grać zarówno dorośli jak i dzieci.

"Room Escape" w lokalizacji przy ul. Inżynierskiej ma do zaoferowania 3 tematyczne pokoje:

1. Muzeum - czas 60 min, 2-5 osób, poziom trudności:początkujący (4/6), tematyka: historyczna
"Pokój zagadek dla osób, które chciałyby się wcielić w rolę inteligentnych super włamywaczy. Wielce strzeżone muzeum, dom osobliwości i jego eksponaty są teraz w zasięgu Twojego gangu, czy uda Wam się przechytrzyć system zabezpieczeń? Nie oszukujmy się – każdy z nas chciał się kiedyś włamać i choć raz poczuć się jak super-bohater. I co by się stało, gdyby to marzenie udało się spełnić? W Escape the Room Warszawa jest to jak najbardziej możliwe! Jak zwykle przygotowaliśmy dla Was nietuzinkowy zestaw zagadek i zadań. Sprawdźcie, czy uda wam się pokonać system zabezpieczeń escape room i uciec na czas! Nie będzie łatwo, przyda się trochę wiedzy o sztuce i wrażliwość artystyczna. Jednak to nie wszystko. Ten escape the room wymaga znacznie więcej! Tu trzeba będzie także sprawdzić nie tylko umysł, ale również swoje ciało. Pamiętajcie, że grupa sprawnych włamywaczy, to nie tylko tęgie głowy – spece od łamania kodów i szyfrów, ale także ludzie wielu talentów, wysportowani i zdeterminowani, aby osiągnąć upragniony cel. Będziecie włamywać się do kolejnych pomieszczeń osobliwej galerii, aby wykraść informację, która pozwoli Wam na opuszczenie the room Muzeum ze zdobytym łupem. Wyjście z tej pułapki będzie również bardzo wysublimowane. Tu znów przewagę mogą mieć humaniści, choć speca od zagadek logicznych nie powinno zabraknąć w Waszym zespole. To pokój zagadek dla graczy o wysokich wymaganiach estetycznych. Spośród sześciu naszych przygód Muzeum jest najbardziej zaawansowane technologicznie i wszechstronne."

2. Rycerski - czas 60 min, 2-5 osób, poziom trudności:początkujący (5/6), tematyka: historyczna
"Rycerskie przysięgi, tajemne stowarzyszenia, religijne artefakty, dawne legendy…i escape game – najpopularniejsza rozrywka naszych czasów. Piękno średniowiecza łączy się z krzyżacką legendą i opowieścią o honorze, zdradzie, mieczach i krwi! To escape game typu awanturniczego przygotowany z myślą o miłośnikach dawnych przygód i walk z białą bronią. Waszym zadaniem jest wydostanie się z zamku, który kryje wiele tajemnic. Ostatnia najważniejsza, którą posiądziecie pozwoli Wam na szczęśliwe opuszczenie pułapki, w zupełnie zaskakujący sposób. Waszemu wyjściu będą towarzyszyć prawdziwe fanfary! Tajemne przejścia, ukryte grobowce i krypty, duchy dawnych Rycerzy Zakonu Templariuszy. Dla wielu z Was będzie to istna podróż do czasów dzieciństwa. Klimatyczne wnętrze Escape Room pozwoli poczuć na plecach oddech dawnych wieków. Zadania, które znajdziecie w tym pokoju są pomyślane tak, aby technologia nie zakłócała atmosfery średniowiecza. Jesteście drużyną, która tylko współpracując może złamać kody i rozwiązać najbardziej wymyślne zagadki."

3. Wehikuł czasu - czas 60 min, 2-5 osób, poziom trudności:początkujący (5/6), tematyka: fantasy
"Wehikuł Czasu, to niezwykła machina, która pozwoli Tobie i Twojej drużynie przemieszczać się w czasie i przestrzeni. Wejdź tam, gdzie nauka krzyżuje się z historią, a rzeczywistość pokonuje granice wyobraźni! Tajemniczy exit room przenosi w czasie i przestrzeni, łącząc miejsca i epoki na pierwszy rzut oka zupełnie inne… A jednak mają coś wspólnego. Dowiedz się co to jest i ułóż ostateczną układankę! Winda czasu – swoisty port – pomoże Wam przemieszać się w miejsca oddalone od siebie o stulecia. Czasem będziecie musieli się rozdzielić i komunikować ze sobą na odległość, aby wspólnie rozwiązać zadania, które przenikają się w czasoprzestrzeni. W tym pokoju bowiem przyszłość, przeszłość i teraźniejszość mieszają się ze sobą. W każdym miejscu i czasie, które będziecie odwiedzać przygotowaliśmy dla Was niezwykłe zadania. 60 minut to naprawdę bardzo mało czasu, aby zdążyć je wszystkie rozwiązać, więc musicie od razu działać sprawnie i szybko. Wehikuł Czasu posiada wnętrze wojennego bunkra ukrytego gdzieś w piaskach pustyni okaże się dla Was początkiem fascynującej przygody. W tym pokoju zagadek bardzo przydadzą się Wam: sprawna komunikacja w grupie oraz spostrzegawczość i kojarzenie faktów. Z okruchów informacji, zbieranych w różnych epokach, które będziecie przemierzać, musicie złożyć ostateczne rozwiązanie. Czy zdążycie jednak pokonać czas? Nie jest to prosty exit room i wymaga od graczy, aby tworzyli naprawdę zgrany zespół. Będziecie musieli poskładać wszystkie elementy zagadek w jedną całość, aby otworzyć drzwi i wrócić do naszych czasów. Część informacji znajdziecie na początku gry, inne dopiero pod koniec zabawy. Musicie być bardzo uważni i niczego nie zgubić po drodze."

Inne pokoje "Room Escape" zlokalizowane są pod adresem ul. Śniadeckich 1/15 w Warszawie.

źródło: https://roomescape.pl
Ceny biletów
  • inny cena za pokój: 150-180 PLN
Bilety
  • wstęp płatny
Mówimy w języku
  • angielski
  • polski

Komentarze i oceny

Brak komentarzy
 

Dodaj komentarz

Zaloguj się tutaj


 -

Właściciel serwisu:                   Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright 2010-2018 © gdziebylec.pl – cała Polska w kieszeni           Developed by:   Projektowanie stron WWW