-
Szukaj
Szukanie zaawansowane

 

Dane teleadresowe

ulicaSportowa 2
kod pocztowy 58-100
miasto Świdnica
wwwwww.sosir.swidnica.pl
 

Zdjęcia obiektu


więcej
 

Tu byli

Będziesz pierwszy, kliknij tutaj

 

Wydarzenia

w najbliższym czasie brak zarejestrowanych wydarzeń


Dodaj wydarzenie
Pokaż więcej wydarzeń w tym obiekcie
Stadion OSiR Świdnica
Województwo: dolnośląskie, powiat: świdnicki, gmina: Świdnica
Informacje podstawowe
Opis
W skład kompleksu boisk wchodzą:

Boisko piłkarskie nr 1 zlokalizowane na stadionie głównym. Boisko z nawierzchnią trawiastą o wymiarach 105x70m, posiadające obszerną trybunę z 700 miejscami siedzącymi i wydzielonym sektorem dla kibiców drużyn przyjezdnych. Obiekt ten jest wykorzystywany jako arena najważniejszych wydarzeń sportowych w naszym mieście (rozgrywki III ligi, mecze Pucharu Polski, inne imprezy sportowo- rekreacyjne o charterze masowym). Płytę boiska okala, licząca 6 torów, szutrowa bieżnia lekkoatletyczna o długości 400 metrów.

Boisko piłkarskie nr 2 (treningowo- meczowe) z nawierzchnia trawiastą o wymiarach 100x65m. Obiekt posiada sztuczne oświetlenie w postaci 18 lamp halogenowych o łącznej mocy 500 LUX/Wat, umieszczonych na 6 masztach wzdłuż linii bocznych. Boisko wykorzystywane jest do przeprowadzenia treningów, jak również rozgrywek ligowych. Płyta boiska sąsiaduję bezpośrednio z przebieralnią dla zawodników i kawiarenką.

Boisko piłkarskie nr 3 ze sztuczną murawą, które zostało oddane do użytku w sierpniu 2009 roku. Nawierzchnia boiska o wymiarach 95x60m wykonana jest z materiałów o bardzo wysokich parametrach technicznych, które umożliwiają grę przy najbardziej nawet niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Boisko posiada sztuczne oświetlenie, w postaci 24 lamp halogenowych o łącznej mocy 6000 lux, rozmieszczonych na czterech masztach w narożnikach boiska. Tuż obok obiektu , a także zmodernizowane przebieralnie z pełnym węzłem sanitarnym.Wysoki poziom wykonania potwierdzają specjalne certyfikaty PZPN i FIFA 2, jakie otrzymał obiekt. Funkcjonalność boiska podkreślają również sami piłkarze, w tym zawodnicy klubów ekstraklasy.

Boisko piłkarskie nr 4 (treningowe) z nawierzchnią trawiastą o wymiarach 90x50m. Wzdłuż linii bocznych boiska znajdują się przenośne trybuny, natomiast za bramkami zamocowane zostały wychwyty do piłek.


Boisko wielofunkcyjne nr 5 z nawierzchnią syntetyczną o wymiarach 40x20m. Obiekt posiada sztuczne oświetlenie w postaci 12 lamp halogenowych o łącznej mocy 400 LUX/Wat, umieszczonych na 6 masztach wzdłuż linii bocznych. Na płycie boiska zostały wytyczone pola do gry w mini piłkę nożną i koszykówkę.

W centrum kompleksu znajduje się kawiarnia, czynna od maja do września.
Charakterystyka obiektu
  • parking
  • restauracja / bar
  • WC
Bilety
  • wstęp bezpłatny
  • wstęp częściowo płatny
  • wstęp płatny
Mówimy w języku
  • polski

Komentarze i oceny

Brak komentarzy
 

Dodaj komentarz

Zaloguj się tutaj


 -

Właściciel serwisu:                   Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright 2010-2018 © gdziebylec.pl – cała Polska w kieszeni           Developed by:   Projektowanie stron WWW